مربی تیم فوتبال استقلال گفت: برنده این بازی شانس زیادی برای قهرمانی دارد و امیدوارم استقلال برنده از زمین خارج شود.
به گزارش ایلنا، مجید نامجومطلق در نشست خبری قبل از دیدار استقلال و سپاهان اظهار داشت: فردا بازی سخت و حساسی با سپاهان داریم. دو تیم از یکدیگر شناخت دارند چون هفته گذشته با هم بازی کردند. سپاهان چون از نظر گرفتن سهمیه کار سختی دارد، برای جام حذفی با تمام قوا و توان وارد زمین خواهد شد.
وی افزود: سپاهان تیم خوبی است. ما هم چون هفته گذشته با این تیم بازی پرفشاری پشت سر گذاشتیم، از نظر جسمانی در دیدار با شهرخودرو روی ما تاثیر گذاشت. قطعا در این مسابقه هم همین شرایط را داریم. در این 2-3 روز ریکاوری کردیم تا آمده شویم اما 2-3 نفر از بازیکنان تثیرگذارمان را نداریم اما در عوض جوانان خوبی داریم و با هدف برد وارد زمین می شویم. معتقدم برنده این بازی شانس زیادی برای قهرمانی دارد و امیدوارم استقلال فردا برنده از زمین خارج شود.
مربی استقلال تصریح کرد: این بازی برای ما یک فینال است و مطمئنا شانس زیادی برای قهرمانی داریم.
مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازگشت سرمربی سپاهان به نیمکت این تیم برای بازی فردا گفت: من در کنفرانس خبری بازی قبل هم اشاره کردم که آرزوی من سلامتی قلعه نویی است چون سالها کنار او بازی کردم و ما با هم برای استقلال تلاش کردیم. یکی از ستاره های روی پیراهن استقلال به زمان حضور من و آقای قلعه نویی بر می گردد. خوشحالم که او به نیمکت تیمش برگشته و می تواند در بازی فردا حضور داشته باشد اما ما هم استقلال هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم که فردا برنده شویم.
وی با تاکید بر اینکه دیاباته، اسماعیلی و مطهری به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار