دستگاه قضایی موانع تولید را شناسایی و برای رفع آن همکاری کند

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا آشناگر ظهر پنج شنبه در جلسه تکریم و معارفه دادستان مرکز استان به میزبانی دادگستری کل استان ضمن بیان اینکه دستگاه قضایی موانع تولید را شناسایی و در راستای رفع آن همکاری کند، ابراز داشت: سال ها است که محور اصلی سخنان مقام معظم رهبری مسائل اقتصادی و رونق تولید را تشکیل می دهد و ایشان همواره شناسایی و رفع این موانع در حوزه تولید را به عنوان راهکار اساسی این مشکل معرفی کردند. وی بابیان اینکه سمنان استان امنی به شمار می رود و زمینه برای توسعه اقتصادی و صنعتی در آن فراهم است، افزود: اولویت بندی مسائل تولید، طراحی برای برون رفت از این مسائل و اطلاع رسانی اقدامات و تصمیمات از توقعات صاحبان صنایع از مدیران قضایی کشور و استان است. قضات در مراکز صنعتی حضور یابند استاندار سمنان بابیان اینکه شرایط اقتصادی امروز جامعه به گونه ای که فضا برای صنعتگران قابل رصد دقیق نیست، ابراز داشت: از سویی دیگر تشدید فشارهای اقتصادی، تحریم ها و تورم، موجب ایجاد مشکلات در بازپرداخت تسهیلات اعطایی بانک ها خواهد شد که می تواند منجر به صدور احکامی شود که تولید را تحت تأثیر قرار ...

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا آشناگر ظهر پنج شنبه در جلسه تکریم و معارفه دادستان مرکز استان سمنا نبه میزبانی دادگستری کل استان ضمن بیان اینکه دستگاه قضایی موانع تولید را شناسایی و در راستای رفع آن همکاری کند، ابراز داشت: سال ها است که محور اصلی سخنان مقام معظم رهبری مسائل اقتصادی و رونق تولید است و ایشان همواره شناسایی و رفع این موانع در حوزه تولید را به عنوان راهکار اساسی این مشکل معرفی کردند.
وی بابیان اینکه سمنان استان امنی به شمار می رود و زمینه برای توسعه اقتصادی و صنعتی در آن فراهم است، افزود: اولویت بندی مسائل تولید، طراحی برای برون رفت از این مسائل و اطلاع رسانی اقدامات و تصمیمات از توقعات صاحبان صنایع از مدیران قضایی است.
قضات در مراکز صنعتی حضور یابند
استاندار سمنان بابیان اینکه شرایط اقتصادی امروز جامعه به گونه ای است که فضا برای صنعتگران قابل رصد دقیق نیست، ابراز داشت: از سویی دیگر تشدید فشارهای اقتصادی، تحریم ها و تورم، موجب ایجاد مشکلات در بازپرداخت تسهیلات اعطایی بانک ها خواهد شد که می تواند منجر به صدور احکامی شود که تولید را تحت تأثیر قرار دهد.
آشناگر در ادامه تصریح کرد: در برخی موارد دستگاه قضایی حکم به توقیف اموال می کند که این موضوع به معنای بیکاری کارگران و ایجاد نارضایتی است پس ما ضمن احترام به حرمت قانون، از دستگاه قضایی می خواهیم که ضمن مساعدت در این خصوص، تلاش کنند تا در حوزه تولید از قضات متخصص این حوزه بیشتر استفاده شود.
وی بابیان اینکه قضات می بایست با حضور در مراکز صنعتی با مشکلات صاحبان صنایع آشنا شوند چراکه این امر در حوزه صنعتی و صدور ...

سرخط اخبار