رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد: فردی که در شرق تهران اقدام به تخریب شیشه و تابلوی بانک ها کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردار کیوان ظهیری با اعلام خبر اظهارداشت: از چندی قبل گزارشاتی مبنی بر تخریب شیشه و تابلوی بانک ها در محدوده کلانتری١٤٧ گلبرگ به پلیس پیشگیری پایتخت واصل شد که ماموران انتظامی اقدامات خود را برای شناسایی و بازداشت عامل یا عاملان این تخریب ها آغاز کردند.
وی ادامه داد: بررسی های اولیه نشان داد فردی با اسلحه ساچمه ای به سمت تابلو و شیشه بانک ها تیراندازی کرده و به سرعت از محل متواری می شود.
سردار ظهیری با بیان اینکه متهم از خود ردی به جای نمی گذاشت، گفت: تلاش ماموران برای شناسایی این متهم آغاز شد و ماموران پس از کار اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه این متهم شدند و وی روز گذشته طی یک عملیات ضربتی بازداشت شد.
این مقام انتظامی افزود: ماموران در مخفیگاه متهم، با یک دستگاه خودروی پراید نقره ای رنگ دارای باربند و فاقد پلاک انتظامی مواجه شدند که خودرو نیز به همراه متهم به کلانتری ١٤٧ گلبرگ منتقل شد.
وی خاطرنشان کرد: ماموران با انتقال متهم به کلانتری و بررسی دقیق تر، با پرونده دیگری مبنی بر اسیدپاشی روی تعدادی خودروی لوکس در منطقه پاسداران مواجه شدند که حاکی از آن بود اسیدپاشی ها، توسط یک راننده خودروی پراید نقره ای باربنددار و فاقد پلاک انتظامی صورت گرفته است.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ متذکر شد: با به دست آمدن این اطلاعات، ظن ماموران مبنی بر اینکه این متهم در اسیدپاشی بر روی خودروها نیز نقش داشته باشد، قوی تر شد که در نهایت متهم با دیدن مدارک و شواهد، چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و علاوه بر تخریب شیشه و تابلوی بانک ها با استفاده از سلاح ساچمه زن به اسیدپاشی بر روی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار