معاون بهداشت علوم پزشکی بهبهان گفت: اخیرا در فضای مجازی مطالبی مطرح شده که بهبهان و حوزه فعالیت علوم پزشکی وضعیت سفید دارد اما این موضوع خلاف واقع است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز،   از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا، شاهد خدمات و تلاش های خالصانه متولیان بهداشت و درمان و تیم های درمانی، ارگان ها، نهادها، گروه های جهادی و نیز اقدامات خیرخواهانه مردمی و آتش به اختیار در جای جای ایران اسلامی هستیم؛ در ادامه گزارش خبری و تصویری از آخرین اقدامات و خبرهای اخبار کرونا در شهرستان ها استان خوزستان را ملاحظه می کنید.
اقدامات امیدبخش در روزهای کرونایی؛ تجلیل از مدافعان سلامت در دزفول
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفول ، در روزها و شب هایی که تمام مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم با شیوع ویروس کرونا درگیر هستند، اقداماتی امیدبخش و آتش به اختیار نیز در دستور کار گروه های جهادی، مردمی و بسیجیان شهرستان دزفول قرار گرفته است.
در روزهای گذشته بخشی از این اقدامات امیدآفرین در سطح شهرستان دزفول منعکس شد که از جمله آنها تهیه آبمیوه طبیعی و توزیع بین بیماران مبتلا به کرونا و نیز پرسنل زحمتکش بیمارستان بزرگ دزفول بود.
از سوی دیگر قرارگاه های جهادی متعددی نیز به صورت خودجوش این روزها در مناطق مختلف شهرستان تشکیل شده است تا فعالیت های امید بخش دوچندان شود؛ جوانان و گروه های جهادی که پای کار آمده اند تا مواد ضدعفونی کننده ویژه برای مناطق محروم و خانوارهای کم بضاعت تهیه و توزیع کنند.
امروز نیز طبق یک رسم دیرینه از سوی پایگاه بسیج شهیدمسعود توتونچی در اقدامی امید بخش و تحسین انگیز 140گلدان در راستای تقدیر از زحمات پرستاران زحتمکش بیمارستان بزرگ دزفول که خالصانه در عرصه جهاد سلامت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند قدردانی شد.
استمرار سایه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار