محمد محمدی سدهی
خبرنگار
تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر گرفتن میزبانی از تیم های ایرانی حاضر در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا و نیز احتمال کناره گیری پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو از این رقابت ها در صورت قطعی شدن تصمیم AFC، در چند روز اخیر به سوژه اصلی ورزش و فوتبال ایران تبدیل شده است. در این میان، بازیکنان به عنوان یکی از ارکان مهم فوتبال نظراتی دارند که قطعاً برای هواداران قابل توجه است. این موضوع باعث شد تا به سراغ بازیکنان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برویم و به غیر از بازیکنان سپاهان که عنوان کردند اجازه صحبت درباره این موضوع را ندارند، تعدادی از بازیکنان پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو در گفت وگوهایی که با «ایران» داشتند، به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
سیاوش یزدانی مقدم: متاسفانه سیاست و فوتبال را با هم قاطی کرده اند
سیاوش یزدانی مقدم، بازیکن این فصل استقلال درخصوص تصمیمی که AFC گرفته، چنین صحبت کرد: «به نظر من فوتبال با سیاست فرق دارد و نباید این دو مسأله را با هم قاطی کرد. من هم به عنوان بازیکنی که در استقلال بازی می کنم، این اقدام AFC را نمی پسندم. استفاده از شرایط میزبانی برای ما بسیار مهم است و هواداران ما، هواداران بزرگ و بسیار خوبی هستند که می خواهند بازی های تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک ببینند و برای همین بازی در ورزشگاه آزادی تهران یک پوئن بزرگ برای ما محسوب می شود.»
حضور پرشمار هواداران ایرانی در ورزشگاه ها همیشه یک اتفاق ویژه برای کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است. این مدافع آبی ها در این رابطه چنین نظر داد: «قطعاً هواداران ایرانی همیشه مورد توجه رسانه ها قرار گرفته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار