دولت ۲۰۰میلیارد تومان برای تکمیل مخزن سد نرماب و زهکشی گمیشان اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گلستان، استاندار گلستان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اهمیت پیشگیری از حوادثی نظیر سیلاب گفت: در ماه گذشته دولت دو مصوبه مهم برای استان گلستان جهت تکمیل مخزن سد نرماب و زهکشی گمیشان داشته که بر اساس آن ۲۰۰میلیارد تومان به گلستان اختصاص یافته است.
هادی حق شناس افزود: هر چقدر طرح عمرانی دیر به پایان برسد اعتبار بیشتری برای اتمام آن نیاز است.
وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات مرکز پژوهش های مجلس هر طرح در ایران پیش بینی می شود سه تا چهار برابر آن هزینه می شود و این شرایط مختص به گلستان نیست.
دکتر حق شناس بیان کرد: محرومیت ها با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم نسبت به هشت سال دفاع مقدس سخت تر است و مشکلات زیادی با توجه به تحریم اقتصادی در کشور وجود دارد.
وی یادآور شد: در یک ماهه گذشته با وجود همه مشکلات دولت در کشور برای استان دو مصوبه داشته که یک مورد آن تخصیص اعتبار ۱۰۰میلیارد تومان برای زهکشی گمیشان است.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: سد نرماب در سال۹۰ کلنگ زنی شده است، اما به دلایل مختلف تا کنون به پایان نرسید و امروز تلاش داریم مخزن سد را هرچه سریعتر تکمیل نماییم.
دکتر حق شناس با بیان اینکه ۱۰۰میلیارد تومان برای تکمیل سد نرماب اختصاص داده شده تا مخزن اصلی سد به پایان برسد، تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی مکلف هستند قانون را اجرا کنند و کارگروهی که در استان تشکیل می شود و مستند طرح ها را ارائه می کند لازم الاجرا است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار