مدیرکل ورزش و جوانان فارس از احداث 6 خانه جوان در این استان از محل اعتبارات سال های 96 و 97 خبر داد و گفت این پروژه ها دهه فجر اففتاح می شود.

به گزارش ایسنا، حیدرعلی کامیاب عصر سه شنبه 23 مهر در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس گفت: فارس از استان های پیشرو در برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان است.
او یکی از دلایل این مهم را اهتمام استاندار و معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس به پیگیری مسائل پیرامون جوانان دانست و افزود: تاکید ویژه استاندار به برگزاری منظم فصلی این جلسات باعث شده تا هر فصل یک بار جلسات این ستاد به صورت منظم برگزار شود.
وی اداره کل ورزش و جوانان را دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان معرفی کرد و افزود: نباید اینگونه تصور شود که حل و فصل تمام مسائل و مشکلات موجود مرتبط با جوانان بر عهده اداره کل ورزش و جوانان است.
کامیاب هم افزایی فعالیت های دستگاه ها در سطح استان و پیگیری و نظارت و اجرای دقیق برنامه های مرتبط با جوانان را از اهداف این ستاد عنوان کرد وگفت:مهم ترین وظیفه دبیرخانه ایجاد هماهنگی میان اعضای ستاد است.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: دبیرخانه این ستاد وظایفی همچون بررسی و تصویب فعالیت های دستگاه ها در قالب تقسیم کار استانی، بررسی میزان تحقق شاخص های اجرای برنامه در سطح استان، پیگیری اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان استان و ارزیابی عملکرد دستگاه ها و گزارش دهی به رئیس ستاد و ستاد ملی جوانان را برعهده دارد.
وی با اشاره به تأکید رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان بر لزوم توجه به مسائل جوانان افزود: در استان نیز استاندار به عنوان رئیس این ستاد به صورت مستمر پیگیری مصوبات این ستاد است.
کامیاب همچنین به ایجاد خانه جوان در شهرستان های فارس اشاره و اضافه ...

سرخط اخبار