سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه گزارشاتی درباره برخی رویه های غلط در سازمان بنادر داریم، گفت: باید مسائل مالی سازمان بنادر و دریانوردی شفاف شود و ما پیگیر این موضوع در مجلس هستیم.

علی خضریان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح سؤال نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی درباره عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: ما درباره مسائل مالی سازمان بنادر از وزیر سؤال کردیم و به طور جد پیگیر این موضوع هستیم.
وی با بیان اینکه گزارشاتی از برخی اتفاقات ناگوار مالی و مدیریتی در سازمان بنادر کسب کرده ایم، افزود: باید مسائل مالی این سازمان مشخص شده و نحوه هزینه کرد اعتبارات در این سازمان کاملاً شفاف شود.
سخنگوی کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: اخیراً شاهد هک شدن اطلاعات این سازمان و انتشار آن به بیرون بودیم که علت درز این اطلاعات باید مشخص شود؛ نمی شود که در یک سازمان اطلاعات به راحتی درز پیدا کند و مقامی هم پاسخگو نباشد.
خضریان خاطرنشان کرد: اگر کوتاهی یا قصدی در این باره وجود داشته باید به طور دقیق مشخص و با خاطیان احتمالی برخورد جدی صورت گیرد.
وی در پایان گفت: همانطور که گفتم ما به طور جدی در مجلس پیگیر این موضوع هستیم و باید شفافیت لازم درباره مسائل سازمان بنادر صورت پذیرد.
به گزارش فارس، جمعی از نمایندگان مجلس سوالی از محمد اسلامی درباره عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات در این سازمان تهیه و تدوین کردند.
نمایندگان در خلاصه سوالشان از وزیر راه نوشته اند: در خصوص سوءمدیریت و کم کاری های سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات چه اقدامی انجام داده اید؟ آیا از ریخت و پاش های غیرضروری در سازمان بنادر اطلاع دارید؟
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار