گروه استان ها پدر شهید سانحه سقوط هواپیمای اوکراین گفت: پسرم به سردار سلیمانی ارادت ویژه ای داشت و با مشاهده صحنه گریه رهبر انقلاب کنار پیکر حاج قاسم گریست؛ او به ایران عشق می ورزید و به فکر یافتن راه هایی برای خدمت به مردم بود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، این روزها ایران اسلامی داغدار است؛ غم از دست دادن پرستوهای جوانی که در زمستان پر کشیدند و روزگار فرصت نداد تا بهار را به تماشا بنشینند، نهال های نازکی چون «میلاد» که سعی داشت همه مردم جهان را از نتایج پژوهش هایش بهره مند سازد.
قاسم نهاوندی و فاطمه امیری، زوج بازنشسته فرهنگی اهل ملایر هستند؛ دو فرزند داشتند و میلاد فرزند اولشان بود؛ سروقامتی که ستاره درخشانی در آسمان علم و فرهنگ ملایر شد.
30 آذر 64 در ملایر متولد شد و تازه طلوع سی و پنجمین بهار زندگی اش را به تماشا نشسته بود که رخت سفر بست و آسمانی شد. حالا او دیگر تنها به دانش و هوش، زبانزد دوست و همسایه نیست که نامش با شقایق ها پیوند خورده و عارفانه ترین نوع مرگ نصیبش شده است.
حالا دیگر میلاد نهاوندی، جوان نخبه اهل خطه تاریخی ملایر، لقب زیبای «شهید» را بر دوش می کشد و نامش که هیچ، یادش هم برای همیشه در حافظه ملت ایران ثبت و ضبط شده است.
قاسم نهاوندی، پدر این شهید نخبه هرچند داغ جوان دیده و تنها پسر خود را از دست داده؛ محکم و استوار ایستاده و خم به ابرو نمی آورد که خود، رزمنده روزهای جنگ است، روزهایی که ایران تمام قد در برابر هجوم دشمن ایستاده بود تا نگذارد استقلالش، بازیچه دست مستکبران و زورگویان شود؛ زورگویی هایی که 41 سال است ادامه دارد.
مراسم تشییع شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در همدان برگزار شد
خانواده شهید حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی: دوست نداریم بیگانگان برای ما تصمیم بگیرند / برخی حرکات پذیرفته نیست + فیلم
تشییع میلاد نهاوندی شهید سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در زادگاهش ملایر+تصاویر
قاسم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار