سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می گوید امیدوار است روزی بتواند سرمربی نیمار شود.

به گزارش مشرق ، نیمار که بین سال های 2013 تا 2017 یکی از خطرناک ترین خط حمله های تمامی ادوار را به همراه لیونل مسی و لوئیس سوارس شکل داده بود، در سال 2017 پس از چهار فصل حضور در بارسلونا در ازای پرداخته شدن رقم فسخ 222 میلیون یورویی اش توسط باشگاه پاری سن ژرمن راهی فرانسه شد، اما این مهاجم برزیلی حالا پس از سه فصل حضور در PSG علاقه مند به بازگشت به بارسلوناست.
بیشتر بخوانید:
کیکه سِتین که در اواسط ماه ژانویه (اواخر دی ماه) در پی اخراج ارنستو والورده به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شد، از بازگشت نیمار به نوکمپ استقبال می کند. وی در این باره به شبکه تلویزیونی «بی این اسپورتس» گفت: دوست دارم روزی بتوانم سرمربی نیمار باشم چون او بازیکنی درجه یک است. صادقانه می گویم که رویایم برای سرمربیگری لیونل مسی تحقق یافت، اما واقعاً خوشحال می شوم اگر نیمار هم به جمع ما ملحق شود.
اخیراً نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا مدعی شد دو باشگاه بارسلونا و اینتر برسر انتقال لائوتارو مارتینس به جمع آبی واناری ها در ازای پرداخت 60 میلیون یورو از جانب کاتالان ها و انتقال همزمان دو بازیکن بارسا به این تیم ایتالیایی، به توافق رسیده اند. مارتینس 22 ساله که تا سال 2023 تحت قرارداد باشگاه اینتر است، با درخششی که این فصل داشته، نظر باشگاه هایی همچون رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی را به خود جلب کرده است.
سرمربی بارسلونا همچنین درباره مهاجم اینتر که این فصل در 31 بازی از رقابت های مختلف 16 گل به ثمر رسانده و گفته می شود مقصد بعدی اش بارسا است، اظهار داشت: همه ما می دانیم که در حال حاضر چهار یا پنج مهاجم هستند که می توانند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری