سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پنجمین شهید مدافع سلامت اصفهان در گلستان شهدای این شهر آرام گرفت.

آرش نجیمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان این که پنجمین شهید مدافع سلامت اصفهان در گلستان شهدا آرام گرفت، اظهار داشت: خسرو حکمت روش پرستار و از کارکنان بخش اتاق عمل بیمارستان های شهید صدوقی و حضرت زهرای مرضیه اصفهان پس از ۲۰ روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس  کرونا ، دو روز پیش آسمانی شد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به این که از این شهید مدافع سلامت ۵۲ ساله که جانباز و رزمنده دوران دفاع مقدس هم بود، دو فرزند به یادگار مانده است، افزود: تاکنون ۵۰۰ نفر از کادر درمان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به  کرونا  مبتلا شده اند.
وی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در استان اصفهان بیان داشت: ۸۸۴ نفر در بیمارستان های استان اصفهان به دلیل  کرونا  بستری هستند، در ۲۴ ساعته گذشته ۱۱۵ نفر بیمار جدید بستری و ۱۱۱ نفر نیز ترخیص شدند.
نجیمی با بیان این که استان اصفهان همچنان در وضعیت قرمز بیماری  کرونا  قرار دارد، عنوان کرد: شیب افزایش ابتلا به  کرونا  نسبت به هفته های قبل کندتر شده و می طلبد شهروندان پروتکل های بهداشتی را همچنان رعایت کنند و از حضور در اماکن عمومی بدون ماسک خودداری کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار