اعتمادآنلاین| به اعتقاد کارشناسان کرونا امکان رسیدن به چهار نقطه در جهان را نخواهد داشت.
به گزارش اعتمادآنلاین به نقل از روزنامه فرانسوی لوفیگارو، این ویروس کشنده با وجود قدرت شگرفی که در سرایت دارد قادر به رسیدن به چهار مکان در جهان نیست. این چهار مکان عبارتند از:
1. ایستگاه فضایی بین المللی
با توجه به اینکه اولیگ سکرویبوشکا فرمانده این ایستگاه از 176 روز پیش در آن به نحوی در قرنطینه قرار داشته و دو آمریکایی به نام های آندرو مورگان و جسیکا میر به ترتیب 243 و 176 روز است که در این ایستگاه حضور دارند، امکان وجود این ویروس در این مکان وجود ندارد.
آخرین حضور این سه در زمین به سپتامبر 2019 پیش از شیوع ویروس باز می گردد و قرار است 17 آوریل به زمین بازگردند.
2. زیردریایی های هسته ای
در حال حاضر 110 زیردریایی اتمی در جهان در عمق 300 متری در حال فعالیت هستند و سرنشینان این زیردریایی ها از کرونا به دور خواهند بود.
لوفیگارو درباره پرسنل زیردریایی های فرانسوی می نویسد که معمولا خدمه آنها با دنیای خارج ارتباطی نداشته و اجازه دارند هفته ای یک پیام چهل کلمه ای تحت نظارت کاپیتان زیردریایی از خانواده خود دریافت کنند. خانواده این افراد اجازه ارسال پیام های نگران کننده برای آنها را از بیم تحت تاثیر قرار گرفتن روحیه شان ندارند. ماموریت پرسنل این زیردریایی ها یک دوره 70 روزه است.
3. قاره قطب جنوب
1500 دانشمند و کارمند در «انتارکتیکا» در اقیانوس جنوبی فعالیت می کنند. آنها در 50 پایگاه مختلف مستقر هستند که در میان ها آنها دو دانشمند فرانسوی هم به چشم می خورد. قرارداد تابستانی این افراد 6 ماهه و قرارداد زمستانی 12 ماه است و در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار