با مرگ چهارمین معلم شهرستان ایذه، دیگر معلمان به شرایط نابرابر و تفاوت در تصمیم گیری های مدارس روستایی و شهری ابراز گلایه کردند و گفتند با این شرایط باید هر لحظه در انتظار مرگ خود و دیگر همکاران و دانش آموزان باشیم.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا، در آخرین فوتی های اعلام شده حوزه آموزش وپرورش، فریبا حبیبی"اورکی" معلم مدرسه شهید ولی پورِ بلوطک شیخان ایذه، جان خود را دست داد.
رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان، ضمن تأیید این خبر به ایلنا، گفت: متأسفانه یکی دیگر از همکاران خود را پس از یک دوره بستری چهار روزه در یکی از بیمارستان اهواز از دست دادیم.
نوری زاده ضمن ابراز نگرانی از شرایط پیش آمده، افزود: بر اساس ابلاغیه شورای معاونین استان خوزستان به مدارس، آن دسته از همکارانی که بیماری زمینه ای دارند شناسایی و به این شورا معرفی شدند، که بر اساس آمارهایی که از ایذه به دست ما رسیده تاکنون حدوداً چهار - پنج نفر شناسایی و اعلام شده است.
او می گوید: تلاش ما بر این است که با دور کاری، سلامتی این افراد به دلیل دارا بودن بیماری های زمینه ای حفظ گردد. در حال حاضر با توجه به مصوبه شورا مدرسه شهید ولی پور بلوطک شیخان، مقرر شد است که ظرف چهل وهشت ساعت مدرسه مذکور ضدعفونی شود و همچنین به مدت چهارده روز در هر دو نوبت، آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان در نظر گرفته شود.
یکی از معلمان مدرسه خونگ اژدر ایذه، گفت: متأسفانه امروز به ما گزارش شد که یکی از دانش آموزان دخترمدرسه این روستا، به کرونا مبتلا شده است و ما این موضوع را به رئیس آموزش وپرورش ایذه، گزارش دادیم ولی به ما تأکید شد کسی حق تعطیلی مدرسه را ندارد.
این معلم می گوید: از کجا معلوم که این دانش آموز ناقل نبوده و چندین و چند نفر دیگر را تا الان مبتلا نکرده باشد؟ مدیریت مدرسه شرایط را برای رئیس اداره آموزش وپرورش و مسئول آموزش متوسطه تشریح کرده ولی دستور بر ادامه کار داده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار