باشگاه برایتون آلبیون اعلام کرد یکی از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است.
به گزارش ایلنا، نشریه دیلی میل انگلیس نوشت: پل باربر، مدیرعامل باشگاه برایتون آلبیون، روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی اظهار داشت: «سه بازیکن به دلیل علائم ابتلا به ویروس کرونا آزمایش شده اند که یکی از آنها نتایج مثبت داشته است.
شاگردان گراهام پاتر در حال حاضر مشغول آموزش و تمرین در خانه هستند زیرا به علت دستور دولت انگلیس و رعایت فاصله در مکان های اجتماعی تمرینات تعطیل هستند و بازیکنان نمی توانند در کمپ تمرینی حضور یابند.
باربر گفت که آنها به طور مرتب بازیکنان خود را آزمایش نمی کنند، اما تعداد انگشت شماری که نشانه های از ابتلا به این ویروس داشته اند باعث نگرانی شده است. باربر همچنین نامی از بازیکن مبتلا شده فاش نکرد که گمانه زنی ها را افزایش داد.
پاتر همچنین فاش کرد همسرش علائم این ویروس کشنده را نشان داده است. اگرچه حال او خوب به نظر می رسد، خانواده سرمربی برایتون اکنون در خانه قرنطینه هستند و هرگونه تماس با محیط خارج از خانه را قطع کرده اند. پاتر از خانه خود چهار بار در هفته جلسات تمرینی مجازی را با بازیکنانش برگزار می کند.
آلبیون اولین باشگاه لیگ برتر شد که روز پنجشنبه کنفرانس مطبوعاتی را از طریق اینترنت برگزار کرد و پاتر و باربر سؤالاتی را پاسخ دادند.»
گزارش نشریه انگلیسی نگرانی ها بابت سلامتی علیرضا جهانبخش، هافبک ملی پوش ایرانی تیم برایتون را گسترش داده است. جهانبخش که از تابستان سال ۲۰۱۸ به تیم برایتون منتقل شده است یکی از بازیکنان این تیم است که به علت شیوع همه گیر ویروس کرونا در قرنطینه خانگی حضور دارد.
با این حال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار