دبیر نمایشگاه عکس «خوشه» با اشاره به برگزاری تورهای عکاسی از برداشت گندم تا نان در سفره همزمان با مسابقه عکس خوشه، گفت: در استان های کردستان، هرمزگان، خوزستان و سیستان و بلوچستان تورهای استانی برپا کردیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان ، پس از افتتاح سومین نمایشگاه عکس های برتر مسابقه «خوشه» با عنوان «از مزرعه تا سفره» در خانه هنرمندان نشست خبری این نمایشگاه با حضور یزدان سیف معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر مهدیه خاکی صدیق، دبیر سومین نمایشگاه عکس خوشه و خبرنگاران برگزار شد.
در این نشست «مهدیه خاکی صدیق» دبیر مسابقه عکس «خوشه» با اشاره به اعلام فراخوان مسابقه عکس «خوشه» ور اردیبهشت ما همزمان با اردیبهشت ماه فصل برداشت گندم گفت: فراخوان این مسابقه از زمان برداشت گندم آغاز شد و تا دی ماه به طول انجامید. 
وی از برگزاری ۶ تور عکاسی همزمان با این رویداد خبر داد و گفت: در زمان اعلام فراخوان تا کنون ۶ تور عکاسی در تهران برگزار کردیم. همچنین در استان های کردستان، هرمزگان، خوزستان و سیستان و بلوچستان تورهای استانی برگزار شد.
دبیر مسابقه عکس «خوشه» درباره تعداد شرکت کنندگان و آثار رسیده به این جشنواره اظهار کرد: در سومین مسابقه عکس «خوشه»۶۷۰ شرکت کننده داشتیم با ۳ هزار و ۵۰ عکس که در نهایت پس از داوری، ۱۳ مجموعه عکس، ۵۰ تک عکس، ۲۱ عکس موبایلی و ۱۰ عکس بخش ویژه زیر ۱۵ سال به نمایشگاه راه یافت، یعنی در مجموع ۱۴۴ عکس تا ۱۴ بهمن در دو گالری خانه هنرمندان به نمایش در آمده است.
پایان پیام/ 32

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار