اتفاقات اخیر دو باشگاه تبریزی خصوصاً تراکتور نشان می دهد که زنوزی دیگر انگیزه و تمایلی برای ادامه فعالیت در فوتبال ندارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور به عنوان یکی از تیم های ریشه ای و پرطرفدار فوتبال ایران در سال های اخیر با نتایج خوب و حضور مداومش در کورس قهرمانی بالای جدول توانسته رفته رفته خودش را به عنوان یک قطب شهرستانی در فوتبال ایران جا بیاندازد ولی جای جام قهرمانی لیگ برتر در ویترین افتخارات این باشگاه خالی است و هواداران پرشور این تیم هنوز در حسرت اولین جشن قهرمانی تیم محبوبشان هستند.
سرخپوشان تبریزی سال ها با مشکلات مالی روبرو بودند و مدتی هم مالکیت نظامی داشتند و با امکان جذب بازیکن سرباز اگرچه از نظره مهره وضعیت بهتری پیدا کردند ولی همچنان نتوانستند جام قهرمانی لیگ را بالای سر ببرند تا اینکه تنها راه نجات را در ورود به بخش خصوصی ببینند.
محمدرضا زنوزی مطلق، از سرمایه داران و چهره های شناخته شده اقتصادی در تبریز که اوضاع مالی خوبی دارد توانست مالک تراکتور شود و از همان ابتدا وعده های جذابی به هواداران این تیم داد که فراتر از قهرمانی لیگ بود و از تشکیل تیمی در حد قهرمانی آسیا و رقابت با تیم های مطرح دنیا خبر داد و بارها با وعده بستن تیم کهکشانی، هواداران را به آینده خوشبین کرد ولی با گذشت پیش از یک سال و نیم و عبور از 4 پنجره نقل و انتقالاتی حتی به آن وعده ها نزدیک هم نشدند.
بازگشت دژاگه، شجاعی و حاج صفی به ایران و پوشیدن لباس تراکتور خریدهای پرسروصدایی بود که نشان از تغییر رویکرد تراکتور را می داد ولی پس از آن چیزی بیشتر از جذب چند بازیکن نسبتاً خوب داخلی و خریدهای عمدتاً شکست خورده خارجی از این تیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار