حسین روحانی سرمربی تیم ملی کاراته روسیه پس از چند ماه ممنوع الورودی توانست به کشور مسکو برود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سال گذشته در جریان مسابقات جهانی کاراته اتریش که یکی از رقابت های گزینشی المپیک محسوب می شود؛ تیم ملی کاراته روسیه به همراه حسین روحانی در این رقابت ها شرکت کرد. روحانی پس از بازگشت به مسکو به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانست به این کشور ورود کند؛ چرا که طبق قوانین این کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اجازه اتباع خارجی به این کشور داده نشد. این در حالی است که روحانی چندین ماه به ایران نیامده بود اما با این قوانین سفت و سخت مواجه شد.
پس از اینکه به روحانی اجازه ورود به خاک مسکو داده نشد؛ فدراسیون کاراته روسیه پیگیر مشکلات این مربی بود و در نهایت او به استونی رفت و مدتی را در این کشور به سر برد. با توجه به اینکه استونی جزء کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شود و در صورت اتمام زمان روادید ممکن بود برای روحانی مشکلی به وجود بیاید بنابراین تصمیم بر این شد او در صورتی که مشکلش حل نشود به ایران یا ترکیه برگردد.
در نهایت با تلاش فدراسیون کاراته روسیه شرایط حضور روحانی به مسکو فراهم شد و او به زودی به کشور روسیه برمی گردد تا بتواند ادامه تمرینات خود را با شاگردانش پیگیری کند.
روحانی در گفتگو با خبرنگار آنا این موضوع را تأیید کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری