به مناسبت ۹۹/۹/۹

اجرای ۹ ویژه برنامه در "پویش در پناه جوادالائمه (ع)

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۱
در قالب پویش "درپناه جوادالائمه باشیم"، به مناسبت روز ۹۹/۹/۹ و به یاد امام نهم شیعیان امام جواد (ع)، ۹ ویژه برنامه فرهنگی، اجتماعی و خدمت رسانی اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، مسئول هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) در اینباره توضیح داد: مجموعه فرهنگی جواد الائمه (ع) از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون در قالب رزمایش مواسات فعالیت های گسترده ای را در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و محرومیت زدایی انجام داده است.
مهدی رجب پور با اشاره به اینکه در دیگر مرحله از این رزمایش، پویش "در پناه جوادالائمه (ع) " با رمز یا رسول الله (ص) از هفدهم ربیع الاول آغاز شده و نقطه اوج آن در ۹/۹/۹۹ است، افزود: این روز به عنوان روز عرض ارادت به حضرت جوادالائمه (ع) نهمین امام شیعیان نامگذاری و برای آن ویژه برنامه های متعددی تدارک دیده شده است.
وی نخستین ویژه برنامه این پویش را آزادی ۹ زندانی نیازمند بیان کرد و گفت: با هماهنگی سازمان زندان ها، پرونده ۹ زندانی نیازمند بررسی و با مشارکت خیرین و جمع آوری مشارکت های مردمی، زمینه آزاد سازی این عزیزان فراهم شده است.
مسئول هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) یکی دیگر از ویژه برنامه های این پویش را طرح مائده های آسمانی خواند و گفت: در این طرح، هر خانواده علاقه مند حدودا ۹ وعده غذا طبخ و به همسایگان و نیازمندان اهدا می کند که تاکنون تعداد قابل توجهی از خانواده های عضو هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) همراهی خود را با این طرح اعلام کرده اند.
رجب پور با اشاره به تأمین نیاز معیشتی ۹ خانواده محروم به مدت ۹ ماه به عنوان یکی دیگر از برنامه های این پویش، گفت: هم چنین به این مناسبت به ۹۹ خانواده نیازمند و آبرومند حاشیه شهر مشهد، بسته کامل معیشتی و بهداشتی اهدا خواهد شد.
مسئول هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) افزود: اهدای هدایای متبرک به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .
آشتی با آموزش
آشتی با آموزش
لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر .