ایسنا/کرمانشاه امام جمعه کرمانشاه گفت: در اغتشاشات اخیر صلابت نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی، غائله را به سرعت پایان داد.

آیت الله مصطفی علما در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح استان اظهار کرد: در جریان اغتشاشات اخیر، این صلابت و حضور به موقع نیروهای نظامی و امنیتی کشور بود که قائله را به سرعت پایان داد.
وی افزود: دشمنان تلاش زیادی داشتند تا با تحریک و تهیج جوانان، آنها را علیه کشور بسیج و دست به خشونت و آشوب بزنند، اما حضور به موقع نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و دیگر نیروهای امنیتی کشور این فرصت را از دشمن گرفت.
آیت الله علما خاطرنشان کرد: در این میان نباید از بصیرت مردم نیز به سادگی گذشت، چرا که آنها با بینش بالای خود و درایت و هوشیاری که به خرج دادند راهشان را همان ابتدا از آشوب گران جدا کرده و اعلام برائت و بیزاری جستند.
نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه مطالبه گری حق مردم است، خاطرنشان کرد: آنچه که اغتشاشگران انجام دادند مطالبه گری نبود، آنها هدف دیگری را دنبال می کردند و بعدها نیز مشخص شد از چه جریاناتی خط می گرفته اند.
وی تصریح کرد: ایجاد ناامنی، آتش زدن اموال عمومی، وارد کردن خسارت به مال مردم، ایجاد رعب و وحشت و ده ها کار ناشایست دیگر را نمی توان مطالبه گری نامید، این کارها اغتشاشگری و ایجاد ناامنی است که باید به شدت با آنها مقابله کرد.
آیت الله علما در ادامه فرا رسیدن هفته بسیج را نیز گرامی داشت و گفت: بسیج شجره طیبه ای است که با درایت حضرت امام (ره) شکل گرفت و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که هزاران خیر و برکت برای کشور به همراه داشته است.
امام جمعه کرمانشاه افزود: بسیج مقتدر امروز به قوت قلبی برای دوستاران نظام و خاری در چشم دشمنان آن تبدیل شده که در صحنه های مختلف به خوبی امتحان خود را پس داده است.
وی در پایان بسیج را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار