آی اسپورت - علیرضا مرزبان مربی سپاهان پس از پیروزی یک بر صفر مقابل تراکتور در نشست خبری شرکت کرد. مرزبان گفت: تیم های لیگ برتری به دلیل شرایط کرونا نتوانستند آنطور که باید خودشان را آماده کنند. برای هر دو تیم شرایط سختی وجود داشت که وارد این بازی شوند. با توجه به اینکه هر دو تیم تحت فشار زیادی بودیم، خیلی خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.
وی ادامه داد: تراکتور امروز فوق العاده خوب بود. شانس های خوبی داشتند. آن ها کیفیت فوتبالی خوبی را نشان دادند. با توجه به بازی امروز، می تواند آینده بهتری داشته باشد.
مرزبان تصریح کرد: برای ما به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های ایران مساله مهم این بود که به شرایط عادی برگردیم. سپاهان فصل گذشته دچار بحران های بزرگی شد. بازی های برزگی را از دست داد و نتوانست سهمیه آسیا بگیرد. به همین خاطر تغییرات خیلی زیادی انجام شد. باید به محرم نویدکیا تبریک بگوییم که توانست این تیم را به آرامش برگرداند.
مربی سپاهان گفت: حضور شخصیت های بزرگی مانند ساکت در کنار ما کمک خیلی بزرگی بود. در شرایطی هستیم که تیم رفته رفته بهتر می شود. بازیکنانمان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند. به بازیکنانمان تبریک می گویم که با شرافت مبارزه کردند. می توانستیم روی ضدحمله ها گل های بیشتری هم بزنیم ولی برایمان خیلی مهم بود که به برد برسیم.
مرزبان ضمن اشاره به کیفیت خوب تراکتور عنوان کرد: این تیم با بازیکنان و کادرفنی خوبی که دارد می تواند از این بحران خارج شود.
وی افزود: خودم آنالیز بازی ها را انجام می دهم. خیلی خوشحالم که شانس بزرگی به حریف ندادیم و خیلی خوب توانستیم پرس از جلو را انجام بدهیم که مساله خیلی مثبتی ...

سرخط اخبار