موتورسیکلت برقی Sondors Metacycle ، بسیار مقرون به صرفه با ظاهری رزمی

لوگوی ایتنا ایتنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۳۵
ایتنا - باتری این موتورسیکلت توسط کاربر قابل در آوردن است، و می توان آن را از موتورسیکلت جدا کرده و در داخل خانه یا محل کار شارژ کرد. همچنین از باتری آن به عنوان شارژر اسمارتفون می توان استفاده کرد

شرکت سوندورز از نخستین موتورسیکلت برقی خود با قیمتی که به طرز غیرمنتظره ای ارزان است رونمایی کرد.
به گزارش ایتنا و به نقل اسلش گیر، برخلاف موتورسیکلت های برقی بالای 10 هزار دلاری که ما از شرکت هارلی داویدسون، زیرو و دیگران دیده ایم، متاسایکل سوندورز با قیمت پایه فقط 5000 دلاری به بازار عرضه می شود.
همانگونه قابل انتظار است، برای تحقق این برچسب قیمت از برخی قابلیت های ویژه چشمپوشی شده است. این شرکت اعلام کرده است که متاسایکل یک باتری 4000 وات-ساعت مناسب برای حرکت تا حدود 130 کیلومتر دارد، که به مراتب کمتر از حدود 235 کیلومتر برد Livewire هارلی داویدسون است.
البته قیمت لایووایر شش برابر موتورسیکلت سوندورز است، که طبیعتا شما را به این فکر فرو می برد که آیا کاهش تعداد شارژ کردنها ارزش پرداخت چنان پولی را دارد یا نه. حداکثر سرعت متاسایکل حدود 130 کیلومتر در ساعت است، و موتور محوری آن برای تولید گشتاور نرمال 80 lb-ft و گشتاور پیک 200 lb-ft ، یا 8 KWh (یازده اسب بخار) توان نرمال یا 14.5 KWh (بیست اسب بخار) توان پیک خوب است.
باتری این موتورسیکلت توسط کاربر قابل در آوردن است، و می توان آن را از موتورسیکلت جدا کرده و در داخل خانه یا محل کار شارژ کرد. و همچنین از ایستگاههای شارژ عمومی نیز پشتیبانی می کند. با استفاده از برق معمول، شارژ آن چهار ساعت، و، در صورت قابل دسترس بودن، اتصال Level 2 توان بالاتر مدت کمتری طول می کشد.
از باتری آن به عنوان شارژر اسمارتفون نیز می توان استفاده کرد؛ در محفظه باتری آن یک پد شارژ وایرلس هم تعبیه شده است.
استورم سوندورز، بنیانگذار این شرکت، درباره این موتورسیکلت گفت: «ما این موتورسیکلت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار