حجت الاسلام انصاری در بازدید از دوره مقدماتی آموزش خبرنگاران و روزنامه نگاران استان اصفهان بر نقش آفرینی رسانه ها در تمام بخش ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام « محمدعلی انصاری » امروز(پنج شنبه، ۲۵ مهرماه) در بازدید از دوره مقدماتی آموزش خبرنگاران و روزنامه نگاران با تسلیت ایام اربعین و با ابراز خرسندی از حضور در جمع اصحاب رسانه استان اصفهان گفت: رسانه یکی از پرنفوذترین بخش ها در بین سایر حوزه های فرهنگی است و رسانه امروز در تمام بخش ها نقش آفرین و موثر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه کشور ما امروز در دنیا کانون توجه بوده و کسانی که دست به قلم هستند نقش مهمی در این زمینه دارند، خاطرنشان کرد: اگر نسبت به رسانه شناخت درستی نداشته باشیم نخواهیم توانست بهره مناسبی از این ابزار ببریم و راه کسب معرفت و شناخت آموزش صحیح و اصولی است.
وی با اشاره به برگزاری دوره مقدماتی آموزش خبرنگاران و روزنامه نگاران اظهار کرد: این دوره با حضور اساتید مجرب، مطرح و صاحب نام کشوری همراه با اعطای مجوز رسمی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال برگزاری است که امیدواریم اصحاب رسانه استان حداکثر استفاده را از مباحث دوره ببرند.
گفتنی است دوره مقدماتی آموزش خبرنگاران و روزنامه نگاران با حضور اساتید برجسته کشوری و با همکاری خانه مطبوعات و خبرنگاران استان از 18 مهر سال جاری به مدت ٥ هفته متوالی (پنج شنبه و جمعه هر هفته) با موضوعات خبر نویسی، تکنیک های مصاحبه، اصول گزارش نویسی، اصول روابط عمومی و شیوه نگارش فارسی در مطبوعات در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان در حال برگزاری است./
پایان پیام/ 129

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار