استاندار تهران گفت: بیمارستان های شهریار و شهرقدس آماده افتتاح هستند و بیمارستان ملارد تا دو ماه آینده افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: در این شرایط سخت حتی یک واحد تولیدی در استان تهران تعطیل نشد.
وی گفت: مهم ترین موتور محرک شهرک های صنعتی تأمین زیرساخت هایی نظیر آب و برق است که باید با مشارکت بخش خصوص این کار انجام بگیرد.
استاندار تهران با اشاره به رشد طرح های مختلف عمرانی در استان تهران عنوان کرد: طرح های قابل افتتاح در این استان چشمگیر است؛ بیمارستان های شهریار و شهرقدس آماده افتتاح هستند و بیمارستان ملارد تا دو ماه آینده افتتاح می شود.
فعالسازی ۱۲۹ واحد راکد در استان تهران
محسنی بندپی با بیان اینکه ۱۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان تهران انجام شده از فعالسازی ۱۲۹ واحد راکد در استان تهران خبر داد.
وی به میزان سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و یادآور شد: ۱۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این استان شده و این میزان رشد نشان دهنده اقدامات بسیار امید بخش است.
استاندار تهران تصریح کرد: فعالیت های انجام گرفته شهرک های صنعتی در این شرایط سخت اقتصادی بسیار امیدوارکننده است.
سلب پروانه معادن در صورت عدم بهره برداری
محسنی بندپی با اشاره به سلب پروانه معادن در صورت عدم بهره برداری ظرف یک ماه از افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی استان تهران خبر داد و افزود: با برگزاری جلسات مختلف ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید هم اکنون شاهد افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی هستیم و میزان نرخ بیکاری نیز رو به کاهش است.
وی همچنین تأکید کرد: معادنی که دارای پروانه بهره برداری از شورای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار