دهن لقیِ زنِ صیغه ای، شوهر او را اسیر آدم ربایان کرد

برترینها شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۰
اوایل سال جاری مردی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی سه مرد ربوده شده و آن ها بعد از گرفتن خودروی پرایدش و دریافت کمی پول او را رها کردند.

روزنامه شرق: اوایل سال جاری مردی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی سه مرد ربوده شده و آنها بعد از گرفتن خودروی پرایدش و دریافت کمی پول او را رها کردند. این مرد گفت خودرو به نام همسر صیغه ای من بود و کسی از این موضوع به جز ما دو نفر خبر نداشت و من فکر می کنم این آدم ربایان از سوی همسرم اجیر شده بودند.
این مرد از همسر و پدر همسرش شکایت کرد و خواستار بازداشت آنها شد. سپس به دستور بازپرس زن جوان و پدرش بازداشت شدند. زن آرایشگر که 25ساله است، به مأموران گفت از هیچ چیز خبر ندارد و اصلا کسی را اجیر نکرده است و از ربوده شدن شوهرش زمانی باخبر شد که او را بازداشت کردند.
این ادعایی بود که پدر زن جوان نیز مطرح کرد. بررسی های بیشتر مأموران نشان داد آنها در زمان ربایش مرد جوان تماس مشکوکی نداشته اند. وقتی شاکی مشخصات آدم ربایان را تشریح کرد، زن جوان به مأموران گفت: من آرایشگر هستم و با زنی آرایشگر کار می کنم. من از شوهرم نزد او گلایه کرده و گفته بودم پول ماشین را من دادم و حالا شوهرم ماشین را نمی دهد که سوار شوم اما من خواستار ربایش شوهرم نبودم و درخواستی هم از این زن نداشتم اما مشخصاتی که شوهر صیغه ام می گوید، مشخصات شوهر آن زن است.
وقتی مأموران سراغ شوهر زن آرایشگر رفتند و او را بازداشت کردند، او به آدم ربایی اعتراف کرد و گفت: همسرم از من خواست مرد جوان را بدزدم و از او پول بگیرم. من هم برای این کار از دو دوستم کمک گرفتم. این مرد گفت: همسرم برایم تعریف کرد همکاری در آرایشگاه دارد که شوهرش به او ظلم کرده و پول هایش را گرفته و با آن ماشین خریده است و حالا ماشین را نمی دهد. به من گفت وقتی این مرد آن قدر بدجنس است باید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار