خطیر: آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست/ شما ساده ترین قوانین فیفا را نمی دانید!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
خطیر: آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست/ شما ساده ترین قوانین فیفا را نمی دانید!
اقتصاد ایران: معاون ورزشی باشگاه استقلال در واکنش به نامه باشگاه ماشین سازی که در آستانه دیدار حساس آبی های پایتخت مقابل تراکتورسازی خواهان بازگشت داریوش شجاعیان شده، واکنش تندی نشان داد.

به گزارش ایسنا، باشگاه ماشین سازی تبریزی با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال خواهان بازگشت داریوش شجاعیان به این تیم شد. ماشین سازان در این نامه مدعی شدند که با توجه به بند ۵ قرارداد منعقد شده بین طرفین و عدم پاس شدن یکی از چک ها به مورخ ۲۵/ ۱۲/ ۹۶‬ قرارداد بین آن ها فسخ شده و حضور این بازیکن از تاریخ ۰۷/ ۰۱/ ۹۷‬ در استقلال غیرقانونی است و شجاعیان باید تا روز جمعه به تبریز و تیم سابقش بازگردد.
در همین رابطه علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: من نمی دانم که هدف دوستان در آستانه بازی با تراکتورسازی از انتشار نامه ای که منبع و مرجع حقوقی ندارد چیست؟ این در حالی است که آن ها ادعای حقوق دانی شان می شود. هدف از این کار جز ضربه زدن و فشار از طریق افکار عمومی به بدنه باشگاه استقلال نیست. همه می دانیم که باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی یک باشگاه هستند که این مالکیت مشترک کاملاً مخالف بند ٢ ماده ٢٠ اساسنامه فیفاست که این موضوع فقط در فوتبال ایران رخ می دهد. مالکیت مشترک دو باشگاه خلاف مقررات فیفا است که به خاطر مسائل تبانی است و به همین خاطر که فیفا جلوی این کار را گرفته است.
او افزود: در آستانه بازی با تراکتورسازی، آن ها یک نامه ای که هیچ منبع و مرجع حقوقی ندارد منتشر کردند. دوستان، نقل و انتقالات فوتبال را با بنگاه و معاملات ماشین اشتباه گرفته اند. آن ها نمی دانند که این فوتبال است و قوانین خودش را دارد. آقای نصیرزاده، این ساده ترین قانون فیفاست که می گوید هیچ بازیکنی را به زور نمی توانید به باشگاه سابقش بازگردانید که اگر ممکن بود باشگاه ریزه اسپور مهدی طارمی را برمی گرداند. آقای نصیرزاده ...

[ مشاهده متن کامل خطیر: آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست/ شما ساده ترین قوانین فیفا را نمی دانید! اکو نیوز ]