وزیر اسبق ارشاد با بیان اینکه ورود مقام معظم رهبری به مسئله بنزین سبب خاموش شدن آتش فتنه شد گفت: رهبر معظم انقلاب جامعه را از گردنه های مختلف به سلامت عبور داده اند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت ، سیدمحمد حسینی شامگاه سه شنبه در آئین اختتامیه دهمین جشنواره سراسری یادمان ولایت که با حضور محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن اجتماعات نمونه ابرار جیرفت برگزار شد اظهارداشت: جامعیت شخصیت مقام معظم رهبری کم نظیر است.
وی با بیان اینکه فقط کسانی که از نزدیک با ایشان دیدار کردند می دانند که چه خصلت هایی دارند افزود: ما در کشور به مدیران لایق نیاز داریم که متاسفانه بعضی از مدیران برای حفظ وضع موجود تلاش می کنند.
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه کشور نیازمند مدیران تحول گراست و باید به این مسئله را مردم نشان دهند و به مردم توجه داشته باشند گفت: فعالیت هایی که برای کمک به محرومان و خدمات اجتماعی انجام می شود در کشور بی نظیر است.
وی با اشاره به آیات قرآن گفت: در آخرت از نعمت های خداوند از ما سئوال می شود و بیشترین آیاتی که در قرآن است راجع به حضرت موسی(ع) است که در این آیات بیان شده نعمت های خداوند را قدر بدانید چرا که در آخرت در مورد آنها از شما سوال می شود.
«جوان پیشران حرکت کشور» از منظر مقام معظم رهبری کیست؟ + اینفوگرافیک
تهران| آیت الله ری شهری: توصیه های مقام معظم رهبری سبب فروکش کردن آشوب ها شد
بیانات حکیمانه و شجاعانه مقام معظم رهبری مقدمه شکست فتنه را فراهم کرد
حسینی عنوان کرد: شاعران، هنرمندان و هر کسی که در محضر مقام معظم رهبری حضور پیدا می کند خصلت های ایشان را می بیند و می دانند چه نعمت بزرگی را در جمهوری اسلامی داریم.
وی با بیان اینکه ورود مقام معظم رهبری به مسئله بنزین باعث خاموش شدن آتش فتنه شد و رهبر معظم انقلاب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار