۲۷ اردیبهشت، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی و اذتارتبا

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹
معاون استانداروفرماندارشهرستان شاهرود به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات در پیامی اظهار کرد:روز ۲۷ اردیبهشت، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون آن بخش از دانش بشری است که با به خدمت گرفتن انواع هنرها، به قلب تپنده ای تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محمدکرم محمدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود به مناسبت هفته روابط عمومی وارتباطات پیامی به شرح ذیل صادر کرد:
روز ۲۷ اردیبهشت، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون آن بخش از دانش بشری است که با به خدمت گرفتن انواع هنرها، به قلب تپنده ای تبدیل شده که امروزه تصور فعالیت هیچ نهاد و سازمانی بدون فعالیت این بخش دور از ذهن می نماید.
روز روابط عمومی بهانه ای است تا بار دیگر به همدیگر یادآوری کنیم، نماد های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کار هایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که بدون هیچ شک و مجامله ای مأموریت انجام آن به عهده فعالان حوزه روابط عمومی سازمان ها، نهادها، شرکت ها و دیگر مراکز اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و مجموعه سازمان های دولتی و خصوصی است.
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی «روابط عمومی و ارتباطات» صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است. فرارسیدن این روز را صمیمانه به تمامی دست اندرکاران سختکوش حوزه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفته و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روزافزون را ازخداوند متعال خواستارم.