انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی به خاطر دخالت عوامل پشت پرده، با اعتراض برخی نامزدها روبرو شد که با ورود یک نهاد نظارتی، این روند متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی در حالی قرار بود صبح امروز (سه شنبه ۱۲ آذر ماه) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شود که سید عباس احمدپناهی، محسن احمدی، عباس علی اکبری، یوسف بهتری، علیرضا خسروی، فرهنگ شادنیا ، رضا شیرین آبادی فراهانی، منصور عبدی، افشین هادی چگینی، محمد نوحی و علی غفاری، نفراتی بودند که برای شرکت در مجمع انتخاباتی مورد تایید قرار گرفته بودند. تایید صلاحیت قطره چکانی نامزدها سرانجامی نداشت چرا که ظهر روز دوشنبه خبر لغو برگزاری انتخابات روی خروجی سایت فدراسیون قرار گرفت و کاندید ها در طول این مدت هرچه رشته کرده بودند، پنبه شد.
لغو انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی با حواشی مختلفی روبرو شد. روسای هیات هایی که برای شرکت در مراسم در تهران حضور داشتند، از اتفاقی که در کمتر از 24 ساعت مانده به برگزاری مجمع رخ داد، به تنگ آمده بودند چرا که معترضان اصلی آنها بودند. حتی تعدادی از آنها تصمیم داشتند به نشانه اعتراض راهی وزارت ورزش و جوانان شوند و از شرایط به وجود آمده گلایه کنند که برخی کاندید ها پادرمیانی کردند و آنها را از این تصمیم منصرف کردند.
در انتظار نامه سرگشاده به نهادهای نظارتی
سکوت روسای هیات ها موقتی بود. در واقع، این سکوت آتش زیر خاکستر بود چرا که شنیده شده قرار است نامه ای را تنظیم کرده و به سازمان بازرسی کل کشور ارسال کنند، مبنی بر اینکه چرا در وضعیت اقتصادی کشور و فدراسیون ، انتخابات را یک روز قبل از آغاز مراسم لغو کردند.
شنید ه ها حاکی از آن است، در نامه ای که قرار است به سازمان بررسی ارسال شود، در مورد مسائل مختلفی سوال هایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار