رئیس اداره تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: رویداد رقابتی طلافَنگ با هدف شناسایی و شبکه سازی فعالیت های فرهنگی تبلیغی حوزویان در فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش ایکنا از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی با بیان این که این رویداد ویژه طلاب خواهر و برادر استان اصفهان و به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: در این رویداد، بالغ بر 1000 محصول تولیدی از ۲۰۰ فعال حوزوی در فضای مجازی دریافت شده که نکته قابل تأمل آن، شناسایی 80 طلبه هنرمند جدید از این تعداد است.
وی با اشاره به پایان زمان دریافت آثار، گفت: تولیدات فردی و گروهی در فضای مجازی طلاب با موضوع آزاد در قالب موشن گرافی، فوتوکلیپ، عکس نوشت، فیلم، پویا نمایی، کمیک استریپ، پادکست، ویدیوکلیپ، اپلیکیشن، کانال و پیج، وبسایت و نرم افزار به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است.
به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان دبیر رویداد رقابتی طلافَنگ تصریح کرد: داوری تخصصی آثار تا پایان آذر ۱۳۹۹ انجام و نفرات برتر اعلام خواهند شد.
وی در پایان تصریح کرد: برای اطلاع از نمونه محصولات دریافتی رویداد رقابتی طلافَنگ می توانید به کانال اختصاصی در پیام رسان ایتا به نشانی http://eitaa.com/talafang مراجعه کنید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار