تهران (پانا) - فدراسیون وزنه برداری ایران زمان آغاز فصل جدید لیگ وزنه برداری را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، محسن جلیلی رئیس کیمته مسابقات و لیگ در خصوص برگزاری لیگ وزنه برداری اظهار داشت: لیگ امسال بخاطر شرایط بیماری کرونا در دو گروه جوانان و بزرگسال به صورت جداگانه برگزار می شود. به دلیل وجود این بیماری تعداد مسابقات کمتر شده است و در زمان بیشتری به صورت متمرکز این مسابقات انجام می شود.
وی افزود: ما تا پایان سال زمان کوتاهی برای انجام مسابقات داریم و به همین دلیل لیگ بزرگسالان و جوانان در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول رفت خواهد و مرحله دوم برگشت را برگزار می کنیم. در بزرگسالان مرحله رفت در آذر ماه خواهد بود و مرحله برگشت در بهمن ماه انجام می شود.
جلیلی خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ جوانان در دی و اسفند ماه برگزار می شود. به دلیل برگزاری مسابقات بین المللی جام فجر تاریخ دقیق دور برگشت مسابقات بزرگسالان هنوز مشخص نشده است. ورزشکارانی که در جام فجر وزنه میزنند قرار است نتایجش در لیگ محاسبه شود به همین دلیل منتظر مشخص شدن تاریخ دقیق برگزار جام فجر هستیم.
رئیس کمیته مسابقات و لیگ در خصوص میزبانی مسابقات لیگ عنوان کرد: به دلیل شرایط ویژه کرونا و کسب مجوز از ستاد مبارزه با کرونا هنوز میزبانی تمام مراحل مشخص نشده است. فقط برای دور رفت بزرگسالان خوزستان به عنوان میزبان مشخص شده است و آنها منوط به دریافت مجوز از ستاد مبارزه با کرونا در آن شهر است.
جلیلی در رابطه با تیم های شرکت کنند در لیگ گفت: امسال در مجموع 11 تیم اعلام آمادگی کرده کرده اند. 10 تیم در رده بزرگسال و 7 تیم در جوانان شرکت خواهند کرد. در رده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار