سرمربی مس رفسنجان گفت از عملکرد شاگردانش در دو هفته گذشته راضی است و روند عملکرد این تیم، صعودی بوده است.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان سه شنبه شب در نشیت خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: خوشحالم در گذشته بازیکنانی را به این تیم اضافه کردم و اکنون در این تیم بازیکن ثابت هستند اما ناراحتم نتوانستم ماموریتم را تکرار کنم.
او درباره بازی با آلومینیوم گفت: هر دو تیم شرایطی مشابه دارند. ما در مسیری با شیب رو به بالا هستیم و تیم در حال هماهنگ شدن است. ما ۱۳ بازیکن جدید جذب کردیم و برای هماهنگی، نیازمند زمان هستیم. گروه آنالیز ما پس از آنالیز دو بازی قبلی، روند خوبی را برای تیم متصور شدند و امیدواریم روند کیفی ما در بازی بعد بهتر از قبل شود. این هدف ماست و تلاش خود را می کنیم و با درایت و تیزهوشی، سعی می کنیم از این چالش سال اول عبور کنیم. برای آلومینیوم آرزوی استمرار در لیگ برتر می کنم.
ربیعی درباره شکست خوردن هر دو تیم در بازی های هفته اول و دوم و استرس تیمش در این خصوص گفت: اگر این فضا درست ارزیابی شود، می تواند استرس و فشار را کم کند. اگر بخواهیم احساسی و رویانگرانه به کار نگاه کنیم، استرس و فشار افزایش می یابد. سعی کردم به تیمم آرامش را انتقال دهم و فشاری را روی تیم ایجاد نکنم. این شیبی که می رویم برای من مثبت است و نگرانی درباره مسیری که می رویم نداریم . تلاش ما این است برای سهمیه ای که شبانه روز جنگیدیم و آن را به دست آوردیم، از دست ندهیم. مس برای من مانند فرزندم است و سعی می کنم از موفقیتی که برای آن به وجود آمده پاسداری کنم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار