فرماندار پیشوا گفت: در صورت بی توجهی مردم به اصول بهداشتی و اوج گیری مجدد کرونا، محدودیت ها به این شهرستان باز خواهد گشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر شهرستان پیشوا از حیث شیوع ویروس کرونا در وضعیت سفید یا کم خطر قرار دارد که البته این به معنای از بین رفتن بیماری نیست و باید همچنان رعایت اصول بهداشتی در اولویت آحاد جامعه قرار گیرد.
وی گفت: در صورت عدم توجه به فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی و اوج گیری مجدد کرونا در پیشوا تمام محدودیت ها باز خواهد گشت.
فرماندار شهرستان پیشوا افزود: مدتی است فعالیت اغلب صنوف، سالن های ورزشی و ... با شرط رعایت دستورالعمل های بهداشتی به حالت عادی بازگشته که باید توسط شبکه بهداشت و سایر نهادهای متولی مورد بازدید و نظارت مستمر قرار گیرند.
عباسی بیان کرد: درخصوص بازگشایی تالارهای پذیرایی باید ابتدا اطلاعات جامعی از میزان ظرفیت و وضعیت آنها احصا شده و درصورت تصمیم گیری، شروع فعالیت آنها با اخذ تعهدات لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد و با تخلفات برخورد جدی صورت گیرد.

عناوین مهم خبری