یک منتخب مجلس یازدهم گفت: اگر روز قدس را در سال های گذشته فقط در یک روز برگزار می کردیم امسال باید در روزهای متوالی این روز را در فضای مجازی برپا کنیم.

حسین حاتمی در گفت وگو با ایسنا در رابطه با اهمیت زنده نگه داشتن جایگاه روز قدس و وظیفه کشورهای مسلمان در حمایت از گروه های مقاومت و مردم مظلوم فلسطین، اظهار کرد: روز قدس یادگار حضرت امام راحل است و به یک ائتلاف جهانی برای دفاع از حق و حقوق مردم مظلوم مقابل زیاده خواهی های غاصبان تبدیل شده است.
وی یادآور شد که از روز قدس می توان به عنوان روز ملی مبارزه با زیاده خواهی مستکبرین یاد کرد.
حاتمی ادامه داد: روز قدس روز انسان های آزده است که علیه ظالم و اشغالگر قلدر ایستادند.
این منتخب مجلس یازدهم گفت: امسال با توجه به ایام کرونایی که یک مسائله جهانی است همانند همیشه نمی توانیم به خیابان ها بیاییم و راهپیمایی کنیم. اما خواهش ما از همه مردم جهان این است که این ویروس اصلی یعنی اسرائیل غاصب را پررنگ تر از ویروس کرونا بدانند. ویروس و غده سرطانی اسرائیل به یک زخم عمیق در جهان بشریت تبدیل شده است. این ویروس جزئی کرونا نباید جهان را از ویروس ضد انسانی و کودک کش و ضد بشری اسرائیل غافل کند. ویروس کرونا کودک را نمی کشد، اما ویروس صهیونیست بزرگ ترین افتخارش کودک کشی است.
وی ادامه داد: امسال روز قدس را به هر نحوی که شده زنده نگه خواهیم داشت. عکس های قدس را روی ماشین ها، سر در خانه ها و ادارات نصب خواهیم کرد. پروفایل های فضای مجازی را به عکس قدس مزین می کنیم. با انتشار کلیپ ها، پیام ها، پیامک ها و کاروان های خودرویی در این راستا حرکت خواهیم کرد.
حاتمی گفت: دغدغه بنده و همه ما این است که روز قدس جدی گرفته شود این حرف امام (ره) و ولی ما است. من هم از همه می خواهم روز قدس امسال را جدی تر بگیرند. باید از طریق فضای مجازی مطالبه روز قدس را فراگیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار