رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای در پاسخ به تصمیم مغرضانه AFC گفت: از 23 کشور جهان، خاصه اروپا در شهرستان بجنورد در مسابقات قهرمانی جهان در ورزش های زورخانه ای حضور پیدا کردند و اتفاقا با هواپیما وارد کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه "گفت وگوی سیاسی" با موضوع (پشت پرده نفوذ استکبار جهانی در محافل ورزشی و تحریم میزبانی ایران از بازی های ملی و باشگاهی فوتبال) در ارتباط تلفنی با محسن مهرعلیزاده، معاون سابق وزیر و رئیس سابق سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای روانه آنتن شبکه رادیوگفت وگو شد.
محسن مهرعلیزاده در مصاحبه با رادیوگفت وگو عنوان کرد: مردم ایران می دانند استکبار سیاسی بعد از سیلی که از جمهوری اسلامی خورد، به راه افتاده و با کمک کشورهای متحد خود چه در اروپا و چه در منطقه به دنبال یک پروگانداست تا به همه بگوید ایران امن نیست. خاصه بعد از آنکه مساله هواپیما رخ داد و ما هنوز هم عزادار آنهاییم.
وی افزود: آمریکا با کمک عوامل دست نشانده خود، شلوغ بازی و به نوعی آب را گل آلود کردند تا به مطامع و اهداف خود دست یابند، اما در این میان تاسف ما برای این است که AFC باید شخصیت غیرسیاسی خود را حفظ می کرد که متاسفانه نتوانسته است از این حوزه حراست کند.
مهرعلیزاده ادامه داد: به تازگی از 23 کشور جهان، خاصه اروپا در شهرستان بجنورد در مسابقات قهرمانی جهان در ورزش های زورخانه ای حضور پیدا کردند و اتفاقا با هواپیما وارد کشور شدند. این موضوع برای دیروز و امروز نبوده. مهمانان ما تقریبا از 10 روز پیش وارد کشور شدند و در استان های کرمانشاه، کردستان و خراسان جنوبی دوره آماده سازی را سپری کردند.
محسن مهرعلیزاده گفت: روز یکشنبه با شکوه هر چه تمام تر افتتاحیه مراسم مسابقات قهرمانی ورزشهای زورخانه ای انجام شد و امروز و فردا هم مسابقات انجام خواهد شد، اما در این میان آنچه برای فوتبال باشگاهی ما رخ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار