محمود فکری : یک حسرت 22 ساله در دل من در ورزشگاه آزادی مانده چون فینال جام باشگاه‌های آسیا را از دست دادیم ؛ هنوز خبر موثقی درباره صعود به مرحله گروهی به ما از طرف باشگاه اعلام نشده است

لوگوی پارس فوتبال پارس فوتبال . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۷

سرمربی استقلال گفت : هنوز خبر موثقی به ما از طرف باشگاه اعلام نشده ولی در مجموع خودم یک حسرت ۲۲ ساله ای را در دل دارم. یک حسرت ۲۲ ساله در دل من در ورزشگاه آزادی مانده چون فینال جام باشگاه های آسیا را از دست دادیم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار داشت:
سایپا در لیگ امسال نشان داده که می تواند از هر تیمی یامتیاز بگیرد و بازی سختی در پیش داریم. این تیم تقریبا از همه تیم ها امتیاز گرفته اما برنامه بازی ها به شکلی شده که ما را هم اذیت یم کند. سایپا ۳ روز از ما بیشتر استراحت کرده و فردا کار سختی داریم و امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ کرده باشند.
وی افزود:
بازیکنان ما باید به سایپا احترام بگذارند و امیدوارم در نهایت بازی خوبی ارائه کنیم و ۳ امتیاز لازم را بگیریم و تیم را در صدر جدول حفظ کنیم.
وی در خصوص استفاده از ۳ مهاجم در ترکیب تیمش و اینکه آیا این رویه ادامه دارد یا خیر عنوان کرد:
ما نسبت به داشته هایمان وارد زمین خواهیم شد و حتی اگر لازم باشد به برخی از بازیکنان هم استراحت می دهیم تا در کروان بازی ها دچار مشکل نشویم. برای  بازی فردا هم تا شب و حتی صبح فردا در مورد ارنج تیم تصمیم گیری می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه گفته می شود استقلال مستقیما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است و آیا برای این بازی ها تیمش تقویت خواهد یا خیر گفت:
هنوز خبر موثقی به ما از طرف باشگاه اعلام نشده ولی در مجموع خودم یک حسرت ۲۲ ساله ای را در دل دارم. یک حسرت ۲۲ ساله در دل من در ورزشگاه آزادی مانده چون فینال جام باشگاه های آسیا را از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار