انتقاد معاون وزیر صمت از اداره سنتی و بدون تغییر سازمان ها؛ مدیریت نیاز به رشد دارد

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
معاون وزیر صمت با انتقاد از اینکه هزینه زیادی برای تربیت مدیران صرف شده است، گفت: امروز بیشتر سازمان ها و ادارات به صورت سنتی و روزمره اداره می شوند در حالی که مدیریت به تغییرات رو به رشد نیاز دارد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، برات قبادیان امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه تغییر رویه مدیریتی می تواند یک مجموعه را در روند رشد بیشتر قرار دهد، اظهار داشت: یک مدیر موفق مدیری است که 50 درصد تلاش خود را در جهت حفظ شرایط موجود و 50 درصد دیگر را درجهت تغییر رو به رشد به کار گیرد.
وی با بیان اینکه مدیریت امری ساده و پیش پا افتاده نیست، گفت: آموزش و تخصص در کنار تجربه می تواند یک مدیریت خوب را رقم بزند و با توجه به عملکرد و جایگاه سازمان صنعت و معدن باید مدیری از بدنه این سازمان برای استان فارس انتخاب می شد. 
معاون وزیر صمت با انتقاد از اینکه هزینه زیادی برای تربیت مدیران صرف شده است، افزود: امروز بیشتر سازمان ها و ادارات به صورت سنتی و روزمره اداره می شوند در حالی که مدیریت به تغییرات رو به رشد نیاز دارد. 
یدالله رحمانی، معاون امور هماهنگی استانداری فارس نیز در این مراسم اظهار داشت: لازمه موفقیت در بخش صنعت استفاده از همه ظرفیت های موجود و تعامل با همه ذینفعان مجموعه است. 
وی گفت: تداوم برنامه های کلان کشور و استان، توجه به برنامه های توسعه استان، اجرای برنامه های سالانه و اجرای برنامه ها و سیاست های دولت از جمله مواردی است که مدیریت جدید باید مدنظر داشته باشد.
رحمانی تعامل با صنعتگران و تولیدکنندگان، تداوم صادرات نفتی، استمرار جلسات حل مشکلات تولیدی و کاهش بیکاری را از دیگر اولویت های سازمان صنعت و معدن استان فارس در مدیریت جدید ذکر کرد. 
به گزارش تسنیم در پایان این مراسم حمیدرضا ایزدی به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب ...

سرخط اخبار