سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل گهر هزار درصد فرق کرده است و به نظرم بقیه تیم ها مقابل این تیم به سختی خواهند افتاد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان ، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از بازی مقابل گل گهر در نشست خبری گفت: دیروز قبل از مصاحبه گفتم به خاطر میهمان نوازی مردم کرمان تشکر می کنم. آنها به ما محبت داشتند. درباره بازی باید بگویم تیم گل گهر هزاردرصد فرق کرده است و از آنچه توقع داشتیم خیلی بالاتر بود به خصوص در نیمه دوم.
قلعه نویی ادامه داد: بازی سختی بود و من شبهای بازی معمولا دغدغه دارم. امیدوارم گل گهر زودتر با آمدن استاد جلالی پیشرفت کند. این تیم با 4 روز تمرین به این صورت بود با چند هفته تمرین ببینید چه می شود. فقط درخواستم این است که فکری به حال زمین بکنند. اگرچه زمین سبز است اما بسیار بی کیفیت بود.
وی خاطرنشان کرد: نوع بازی جلالی روی زمین است به همین دلیل باید زمین درست شود. ما خیلی خوب به گل رسیدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. البته دقایقی از بازی وقتی بازیکنان ما توپ را لو دادند فشار گل گهر بیشتر شد که یک مورد خطرناک هم توسط بایرامی داشتند و توپ به بیرون رفت. بقیه موارد را هم لایه های دفاعی ما خوب عمل کردند. هافبک های ما توپ های زیادی را لو دادند اما خدا را شکر می کنم که توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و این برای ما خیلی خوب بود. فکر می کنم با حضور استاد جلالی و استقبال شما گل گهر متمایزی را خواهیم دید. امروز تعداد شما خبرنگاران زیاد است تعجب می کنم دیروز کجا بودید؟
سرمربی سپاهان در ادامه صحبت هایش درباره اینکه فکر می کنید با بازی امروز زنگ خطر برای شما به صدا درآمده، تصریح کرد: این بازی خیلی سخت بود اما تیم های بزرگ دنیا مثل بارسا و رئال ممکن است مقابل تیم های دسته پایین تر ببازند. فرگوسن تیم ها را به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار