اقتصادآنلاین – محبوبه قرمزچشمه ؛ معاملات مسکن در شهر جدید پرند در قالب شخصی ساز ها و مسکن مهر معامله می شود. در اردیبهشت ۹۹ قیمت مسکن در شهر جدید پرند اندکی رشد داشت. بیشترین افزایش قیمت مسکن در این شهر در طول سال ۹۸ رخ داد.
اقتصادآنلاین با بررسی میدانی از فایل های موجود فروش در بنگاه های معاملات املاک شهر جدید پرند، نرخ واقعی آپارتمان ها که توسط کارشناسان مسکن نرخ گذاری شده است را در گفت وگو با کارشناسان مسکن بررسی می کند.
گزارش میدانی خبرنگار اقتصادآنلاین از معاملات انجام شده در شهر جدید پرند نشان می دهد، آپارتمان های معامله شده در فاز صفر و فاز ۱ بالاترین قیمت مسکن را در طول یک سال گذشته داشتند.
فاز های شهر جدید پرند
یکی از مشاوران املاک در شهر جدید پرند در گفت وگو با اقتصاد آنلاین گفت: پرند ۷فاز دارد که فاز صفر، یک و ۲ شخصی ساز است و فاز ۴ ، ۵ ، ۶ و بخشی از فاز ۳مربوط به مسکن مهر است. 
دسترسی به مترو در شهر جدید پرند
وی افزود: نزدیک ترین مترو به پرند، مترو شاهد، صادقیه و آزادگان است که به طور میانگین ۳۰ دقیقه با شهر جدید پرند فاصله دارد.
 فاز صفر و یک شهر جدید پرند، بهترین و گران ترین منطقه پرند
یکی از مشاوران املاک در فاز ۲ گفت: گران ترین آپارتمان ها د فاز صفر و یک هستند. آپارتمان ها در این دو فاز ، نوساز و اغلب در ۳ و ۴ طبقه هستند. یک واحد آپارتمان ۹۰ متری، دو خوابه در فاز ۱، در حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه در بر دارد.
فاز ۲ قدیمی ساز و خوش قیمت 
یکی دیگر از مشاوران املاک که ۱۰ سال است در این شهر زندگی می کند، اظهار کرد: میانگین نرخ مسکن در فاز صفر و یک پرند، متری بین ۶ و نیم تا ۷ و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری