سرانجام سریال Cobra Kai خانه جدیدی پیدا کرد و فصل سوم این سریال قرار است از شبکه نتفلیکس منتشر شود.

ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه  شبکه  یوتیوب  در نظر ندارد تا  سریال Cobra Kai  (کبرا کای) را برای یک فصل دیگر تمدید کند و بنابراین پس از فصل سوم، این سریال لغو خواهد شد . به همین منظور بخش تلویزیونی  سونی  مذاکره با دیگر شبکه ها و سرویس های استریم برای پیدا کردن یک خانه جدید برای این سریال کمدی رزمی را آغاز کرد. حال در جدیدترین  اخبار سینما و تلویزیون ، خانه جدید سریال کبرا کای مشخص شده است. شبکه نتفلیکس ( Netflix ) رسما اعلام کرد که حق پخش این سریال را دریافت کرده و فصل سوم سریال Cobra Kai قرار است از این سرویس استریم منتشر شود. 
هنوز زمانی برای انتشار فصل سوم سریال Cobra Kai از نتفلیکس منتشر نشده، اما شبکه نتفلیکس تایید کرد که ۲ فصل اول این سریال نیز قرار است به برنامه های این سرویس اضافه شود و هر سه فصل در طول سال جاری میلادی در دسترس کاربران نتفلیکس قرار خواهد گرفت. سریال کبرا کای توانسته نظر مثبت منتقدان و بینندگان یوتیوب را جلب کند و این سریال کمدی تاکنون نامزد دریافت ۲ جایزه امی نیز شده است.  رالف ماکیو، ویلیام زبکا، زولو مریجونیا، تنر بیوکانن، کورتنی هنگلر، مری ماوسر و اد اسنر ، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Cobra Kai حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.
داستان سریال سال ها پس از اینکه دنیل لاروسو چندین بار حریف خود یعنی جانی لارنس را در مسابقات جام جهانی کاراته شکست داد و خود جایزه برنده را دریافت کرد، جریان دارد که هر دو این مبارزان با هنرهای رزمی رشد و مسیر های متفاوت و جدیدی را در زندگی برای خود انتخاب و دنبال کرده اند. با درس های زندگی ای که آقای کنسوکه میاگی ارائه می داد، دنیل ...

سرخط اخبار