پیام تسلیت لاریجانی به همتای نیوزلندی خود در پی وقوع حادثه تروریستی

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی وقوع حادثه تروریستی در شهر کرایست چرچ را محکوم و آن را به تروور مالارد همتای نیوزلندی خود تسلیت گفت.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، در پیامی حادثه تروریستی انفجار در شهر کرایست چرچ را محکوم و آن را به «تروور مالارد» رئیس مجلس نمایندگان نیوزلند تسلیت گفت. 
متن پیام به شرح زیر است:
جناب آقای تروور مالارد
رئیس محترم مجلس نمایندگان نیوزیلند
عالیجناب
با کمال تاسف و تاثر از وقوع حادثه تروریستی غیرانسانی در دو مسجد شهر کرایست چرچ و جان باختن و مجروح شدن تعدادی از مردم بی گناه و مسلمانان نمازگزار مطلع شدم.
اینجانب ضمن اعلام انزجار و محکوم نمودن این جنایات هولناک، مراتب همدردی عمیق خود و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران را با جنابعالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت نیوزیلند ابراز می نمایم.
این جنایات بار دیگر لزوم هوشیاری و همکاری همه کشورها در مبارزه با تروریسم را یادآوری نموده و تاکیدی بر این واقعیت است که جز با خشکاندن ریشه های فکری گروه های تروریستی، صلح و آرامش واقعی در هیچ منطقه ای از جهان حاصل نخواهد شد.
جمهوری اسلامی ایران بعنوان کشوری که خود قربانی تروریسم بوده و هزینه های جانی و مالی زیادی در مبارزه با این پدیده شوم صرف ...

[ مشاهده متن کامل پیام تسلیت لاریجانی به همتای نیوزلندی خود در پی وقوع حادثه تروریستی برنا نیوز ]

آخرین اخبار برنا نیوز