کعبی گفت: املاک شهرداری باید ارزش افزوده پیدا کند و تحقق این امر پیگیری مستمر شهردار و حمایت منطقه آزاد و جدیت نمایندگان را می طلبد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از منطقه آزاد اروند، «ناصر کعبی » عصر امروز (دوشنبه ۱۲ خرداد) در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آبادان با شهردار، با اشاره به مشکلات شهر آبادان اظهار کرد: در حال حاضر لکه گیری آسفالت معابر ضرورت دارد و در این خصوص تقریباً در همه نقاط شهر با مشکل مواجهیم.
رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه همه اعضای شورای شهر دست شهردار را برای تغییر مدیران باز گذاشته اند منتها بهتر است مدیرانی انتخاب شوند که برای توسعه امور مربوطه دارای ایده و برنامه باشند افزود: همه ما می دانیم مشکلات مالی و اقتصادی، شهرداری آبادان را دچار بحران کرده و موضوع اختصاص ۳۵ درصد حق آلایندگی به سازمان محیط زیست نیز بیش از پیش شهرداری آبادان را با چالش درآمدی مواجه کرده است.
وی با اشاره به اینکه این همه کیوسک واگذار شده اما درآمدها از محل این واگذاری ها بسیار کم است تصریح کرد: باید این مسئله بازنگری و قیمت گذاری ها بررسی شود؛ ما ایمان داریم سرمایه گذاری می تواند چهره شهر را تغییر دهد.
کعبی اضافه کرد: املاک شهرداری باید ارزش افزوده پیدا کند و تحقق این امر پیگیری مستمر شهردار و حمایت منطقه آزاد و جدیت نمایندگان را می طلبد تا همه کمک نکنند شهر پیش نمی رود.
وی به راه اندازی کارخانه تولید آسفالت شهرداری آبادان اشاره کرد و اذعان داشت: این نیز خبر خوبی است اما این کارخانه فرسوده است و باید به فکر خرید کارخانه جدید باشیم، ضمن اینکه برای تأمین قیر هم باید برنامه ریزی و پیگیری های لازم را ترتیب دهیم.
همچنین «عبدالله کعبی» بر ضرورت کار کارشناسی و انجام مشورت پیش از ادغام سازمان ها توسط شهرداری آبادان تاکید کرد و ادامه داد: انتظار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری