۴۴۶ تیم طرح سردار سلیمانی در چهارمحال و بختیاری فعال شد

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۸:۴۰
شهرکرد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری با اشاره به مرحله عملیاتی طرح حاج قاسم سلیمانی در این استان گفت: در همین راستا ۴۴۶ تیم رهگیری ساماندهی شده است.

سید راشد جزایری روز یکشنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: این طرح در هفت راهبرد وارد مرحله اجرا شده است که تاکنون دستاوردهای مطلوبی به همراه داشت است.
وی با اشاره به تشکیل ۱۲۹ تیم مراقبت در منزل خاطرنشان کرد: این طرح در کاهش مراجعات مردم به مراکز درمانی و شکل گیری تجمع نقش بسزایی داشته است.
جزایری همچنین از تشکیل ۱۴۲ تیم نظارتی و ۴۷۹ تیم حمایتی در قالب طرح حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: با همت تیم های حمایتی به مسئولیت سازمان بسیج، تاکنون ۱۰۲ میلیون کمک برای حمایت از اقشار نیازمند جمع آوری شده است.
به گفته رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، کاهش ۷۳ درصدی موارد بستری، کاهش ۵۷ درصدی بیماران سرپایی و کاهش ۷۰ درصد آمار فوتی در استان طی یک ماه اخیر حاصل محدودیت های هوشمند آذرماه و اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در استان بوده است.
جزایری در ادامه با اشاره به تغییرات اعمال شده از سوی ستاد ملی کرونا در خصوص محدودیت های ترددی، اظهار داشت: در مناطق زرد رنگ استان نیز از این هفته ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اعمال می شود.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست با اشاره به نظارت این نهاد در خصوص اجرای پروتکل های بهداشتی، گفت: از ابتدای آذر تاکنون سه هزار و ۶۹۷ بازدید از بازار و اصناف استان انجام شده است که از این تعداد ۲ هزار و ۱۵۲ مورد تذکر گرفتند و ۱۹۵ واحد پلمب شد.
سردار منوچهر امان اللهی افزود: همچنین در این مدت هشت هزار و ۹۳۱ راننده متخلف تذکر گرفت، هفت هزار و ۱۲۲ خودرو بازگشت داده شد و هفت هزار و ۱۲۷ خودرو جریمه ۲۰۰ هزار تومانی شدند.
وی تصریح کرد: برای یک هزار و ۵۳۶ خودرو نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار