رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برنامه دولت برای حمایت از شرکت های هواپیمایی داخلی گفت: قیمت بلیت هواپیما فعلاً افزایش نمی یاید.

- اخبار اقتصادی -
تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه اخیر با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی، اظهار کرد: در این جلسه وضعیت حمل ونقل هوایی مسافری کشور، ایرلاین های داخلی و... مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین در خصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر انجام پروازهای داخلی با 60 درصد ظرفیت صندلی های هواپیما بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این که از فردا اول آبان ماه شرکت های هواپیمایی ملزم به اجرای این مصوبه ستاد ملی کرونا هستند، افزود: قیمت بلیت هواپیما فعلاً تغییر نمی کند و بنابر دستور وزیر راه و شهرسازی بررسی این موضوع به بعد از ارائه صورت های مالی شرکت های هواپیمایی در سال های 97، 98 و نیمه نخست امسال موکول شده است.
دهقانی زنگنه گفت: هفته آینده با حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس، وزیر راه و شهرسازی و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی جلسه ای برگزار می شود.
وی اضافه کرد: به دنبال آن هستیم که کمترین افزایش قیمت بلیت را اعمال کنیم؛ در این راستا بسته حمایتی جدید و تسهیلات دیگری برای ایرلاین های داخلی در نظر گرفته شده است که امیدواریم عملیاتی شود.
واکنش مجلس به احتمال انتشار نرخنامه جدید بلیت هواپیما
نرخنامه جدید بلیت هواپیما باطل شد/ تعیین تکلیف کاهش ظرفیت مسافرگیری هواپیما پس از جلسه با وزیر
اسلامی: پس از جمع بندی درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما تصمیم گیری می شود
افزایش قیمت بلیت هواپیما منتفی شد
قیمت های جدید بلیت هواپیما واقعی نیست/ ورود مجلس به پرونده افزایش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار