اوحدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در ساری:

در خدمت به جامعه ایثارگری، بستر مدیریت باید جهادی باشد / ۱۰۰ هزار میلیارد ریال از مطالبات جانبازان و ایثارگران پرداخت شد

لوگوی استانداری مازندران استانداری مازندران . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۴۶

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که بیش از یکصد هزار میلیارد ریال از مطالبات خانواده های شهداء و ایثارگران در سال جاری پرداخت شده است. ‎
سعید اوحدی در نشست مشترک شورای اداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مازندران در ساری افزود: حدود ۸۰ هزار میلیارد ریال از این مبلغ مطالبات معوقه پنج ساله خانواده شهداء و ایثارگران بود که با مساعدت سازمان برنامه و بودجه پرداخت شده است.
وی گفت : ۲۱ هزار میلیارد ریال از مطالبات معوقه بیمه ای خانواده شهداء و ایثارگران نیز پرداخت شده است تا این شرکت بیمه ای بتواند خدمات به روز خود را به این خانواده ها  بهتر از گذشته ارائه دهد.
اوحدی اظهار داشت : با پرداخت مطالبات معوقه بیمه تکمیلی خانواده شهداء و ایثارگران، شرکت بیمه ای موظف شد تا از این پس تمامی هزینه های درمانی این خانواده ها را بر اساس تعهد سپاری در کمتر از ۷۲ ساعت پرداخت کند.
معاون رییس جمهوری گفت: پیش از این تاخیر در پرداخت مطالبات بیمه تکمیلی خانواده شهداء و ایثارگران باعث شده بود تا شرکت بیمه ای خدمات به روز به آنها ارائه ندهد و پرداختی ها پس از هزینه کرد از سوی این خانواده ها پس از یک پروسه زمانی بلند مدت پرداخت می شد.
وی تاکید کرد: در شرایط فعلی با تفاهمنامه ای که با شرکت بیمه تکمیلی طرف قرارداد با بنیاد شهید و ایثارگران منعقد شد، این شرکت موظف شد تا در موعد مقرر ۷۲ ساعت این هزینه ها را پرداخت کند که در غیر این صورت با آن برخورد می شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به قانون تعیین وضعیت استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: بر اساس این قانون تا پایان برنامه ششم باید وضعیت استخدام فرزندان شاهد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار