متخصص مغز و اعصاب بیمارستان دکتر مسیح دانشوری: افراد زیادی در طول مدتی که #کروناویروس در کشور شیوع پیدا کرده است با علائمی نظیر حالت تهوع و سردرد مراجعه می کنند، علت عمده این سردردها بیماریهای زمینه ای و عمومی بدن فرد است.
تهران – اقتصادبرتر – ۹ فروردین ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر بابک منصور افشار متخصص مغز و اعصاب بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با اشاره به این که بیماران مبتلا به ام اس بسته به نوع و اندازه داروها باید برای روند ادامه درمان خود با پزشک معالج خود مشورت کنند، اظهار کرد: داروهای درمان “ام اس” به دو دسته تقسیم می شوند برخی از این داروها ممکن است سیستم ایمنی بدن را دستخوش تغییر کند بنابراین لازم است مبتلایان برای کاهش دوز مصرفی، قطع ویا تغییر نوع دارو تا پایان ریشه کنی ویروس کوید ۱۹ با پزشک معالج خود مشورت کنند.
توصیه هایی برای بیماران “ام اس” در جولان کرونا/چه ارتباطی بین سردرد و کرونا وجود دارد؟
وی درباره نحوه پیشگیری بیماران مبتلا MSبه ویروس کرونا توصیه کرد: این افراد باید همانند سایرین ضمن رعایت بهداشت فردی و عمل به توصیه ها در خانه بمانند و علاوه بر آن آرامش خود را نیز حفظ کنند.
به گفته این متخصص مغز و اعصاب بیمارستان دکترمسیح دانشوری: بیماران مبتلا به “ام اس” بسته به نوع مصرف داروها باید روند درمان را ادامه دهند و در موارد خاص با پزشک معالج خود مشورت کنند.
وی در رابطه با مصرف دارو در این بیماران افرود: شرایط بیماران به نوع داروی مصرفی بستگی دارد، اگر داروهای مصرفی آنان از دسته اینترفرون هاست بهتر است به درمان خود ادامه دهند و اگر کوپامر، سینومر و یا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار