برگزیدگان «تصویر سال» شانزدهم اعلام شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
شانزدهمین جشن «تصویر سال» و جشنواره فیلم «تصویر» عصر جمعه ۲۴ اسفندماه با حضور چهره های سینمایی و هنری به کار خود پایان داد.

خبرگزاری مهر: مراسم پایانی شانزدهمین جشن «تصویر سال» و جشنواره فیلم «تصویر» عصر جمعه ۲۴ اسفندماه با حضور سینماگران و هنرمندان عکاس در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
در این مراسم چهره هایی چون اکبر عالمی، حسن فتحی، ابراهیم حقیقی، علیرضا زرین دست، محمود کلاری، فاطمه معتمدآریا، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، کامبیز درم بخش و مهدی پاکدل حضور داشتند.
برای اولین بار در شانزدهمین دوره جشن تصویر سال در سالن ناصری خانه هنرمندان ایران، اسامی داوران، عکاسان و برگزیدگان روی صندلی ها نوشته شده بود اما ردیف یا صندلی ویژه ای برای خبرنگاران در نظر گرفته نشده بود.
خانه هنرمندان امن ترین مکان برای هنرمندان
سیف الله صمدیان دبیر جشن تصویر سال در سخنانی گفت: شانزده سال نبودیم اگر خانه هنرمندان ایران را نداشتیم، خانه هنرمندان در حال حاضر امن ترین جای ممکن برای هنرمندان است.
وی در ادامه به اتفاقی که سبب شد شور بیشتری در جشن تصویر سال روی دهد، اشاره کرد و افزود: فقدان محسن رسول اف جوان عکاسی که در حادثه هواپیما از دست رفت، سبب شد نگاه دیگری به جوانان داشته باشیم و طی ۱۰ سال با همراهی بنیاد رسول اف توانستیم بخش جوانان زیر ۲۵ سال جشن تصویر سال را پیش ببریم.
صمدیان در ادامه از همکاران خود در جشن تصویر سال و سازمان هایی نظیر زیباسازی شهرداری تهران که در برگزاری شانزدهمین کمک کردند، تشکر کرد.
برای سیف الله صمدیان صدقه می دهم
مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران نیز حضور هنرمندان در این خانه را سبب گرم شدن آن دانست و گفت: شاید به صدقه اعتقاد نداشته باشید اما من به آن اعتقاد دارم و نتیجه آن را نیز گرفتم. صدقه یک موضوع انسانی ...

[ مشاهده متن کامل برگزیدگان «تصویر سال» شانزدهم اعلام شد برترینها ]