انتقاد سردار غیب پرور به نمایشگاه کتاب

فرارو چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۵
رییس سازمان بسیج با انتقاد از مجموعه دست اندرکاران نمایشگاه کتاب اظهار داشت: متاسفانه در گوشه هایی از نمایشگاه بین الملی کتاب که یکی از بزرگترین فعالیت های فرهنگی در سطح کشور است کارهای ناپسندی انجام شده تا جاییکه که چندین غرفه به انتشار کتاب هایی پرداختند که در تضاد آشکار با آموزه ها و ارزش های انقلابی بوده که واقعا جای تاسف دارد و می بایست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتخاب ناشرین و کتاب ها دقت بیشتری داشته باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در نمایشگاه بین المللی کتاب کارهای ارزشی و خوبی انجام شد و کتاب های ارزشمند بسیاری به نمایش در آمد هر چند نقدهای جدی به مسئولین برگزاری وارد است.
به گزارش فارس، صبح امروز همایش بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج با حضور سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین، حجت الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج و جمعی از کارکنان سازمان بسیج در محل سالن شهید فهمیده سازمان بسیج برگزار شد.
سردار غیب پرور در این همایش ضمن تبریک پیشاپیش ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق بندگی و تقرب بیشتر همه مسلمین جهان به درگاه خداوند متعال و همچنین هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و روز معلم گفت: الحمدالله کارنامه درخشان و خوبی در مجموعه عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج به لحاظ فعالیت های صورت گرفته پیش روی ماست که امیدوارم خداوند متعال بر عزت و سلامت همکاران عقیدتی سیاسی بیفزاید.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با گرامی داشتن شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم گفت: شهید مطهری یک فقیه، دانشمند، مجاهد انقلابی و یکی از شاگران برجسته و ولایت مدار امام بودند که قبل از انقلاب از مکتب اسلام و امام خمینی علیه الرحمه دفاع می کردند.
سردار غیب پرور شهید مطهری را یک استاد دشمن شناس و دشمن ستیز دانست و اظهار داشت: شهید مطهری در زمان قبل از انقلاب موضع گیری های مختلف و انقلابی در مقابل فتنه گران مکتب اسلام می گرفتند و در جبهه های گوناگون انقلابی عمل می کردند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: شهید مطهری در دوران خودش در اوج قرار داشت و علاوه بر رابطه استاد و شاگری، امام را به عنوان ولایت فقیه پذیرفته و بسیاری از دیدگاه ها ...