عدالت در ایجاد سایت های بی تی اس در شهرهای استان کردستان

موج چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۶

نماینده مردم سقز وبانه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتظار می رود در خصوص ایجاد سایت های بی تی اس و اینترنت پرسرعت در شهرهای استان کردستان عدالت رعایت شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محسن بیگلری امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: کردستان در حوزه فناوری و اطلاعات نسبت به میانگین کشوری وضعیت مطلوب تری دارد و از یک هزار و 300 روستای بالای 20 خانوار استان 500 روستا در شهرستان های سقز و بانه واقع شده که نیاز به اینترنت دارند.
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار می رود عادلانه اقدام به ایجاد سایت بی تی اس و اینترنت پرسرعت در شهرهای مختلف این استان شود.
وی اضافه کرد: روستاهای کردستان از لحاظ داشتن دستگاه های خودپرداز نیز عقب تر از سایر استان های کشور است و انتظار داریم این تغییر در این بخش نیز مورد توجه وزارت ارتباطات و فناوری قرار گیرد.
بیگلری یادآور شد: خیلی کارها در کردستان انجام شده ولی همچنان شاخص های آن نسبت به سایر استان های دیگر پایین است.
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد روستاهای مجهز به دستگاه های خود پرداز در کردستان بسیار کمتر از سایر استان های کشور است و می طلبد این نیاز در این استان هم تقویت شود.

سرخط اخبار