خرم آباد - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: برای سود تیم فوتبال خیبر خرم آباد بیشتر از مردم این شهر انگیزه دارم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

امید روانخواه روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هدف از انتخاب تیم فوتبال خیبر تماشاگران پرشور و تاثیرگذار این تیم بود و برای حرفهام زحمات زیادی کشیده ام و در انتظار یک چالش جدید با تیم موفق خیبر خواهم بود.
وی گفت: من به عنوان سرمربی اهداف و برنامه هایی دارم و مدیریت باشگاه با برنامه خود سرمربی را انتخاب میکند تمام تلاش ما این است که امسال جزو مدعیان صعود باشد.
وی افزود: یکی از دلایل اصلی این تیم فوتبال خیبر در سطح پایینی سپری می کند نبود اقتصاد پایدار برای حمایت از تیم می باشد.
روانخواه ادامه داد: با وجود تماشاگران پرشور تیم فوتبال خیبر اما در سال های بسیاری این تیم در سطح پایینی به فعالیت می پرداخت باید فوتبال پایه خرما در این شرایط بیرون آوریم و در رده های پایه بازیکنان مستعد را شناسایی و تقویت کنیم.
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: بیشتر از مردم خرم آباد انگیزه سود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی کشور را دارم این تیم مردمی می باشد دو تا هفته آخر باید برای صعود تلاش کنیم.
روانخواه اظهار داشت: بچه های بومی مستعد در اولویت ما قرار دارند اگر بازیکن غیر بومی هم به تیم اضافه شود باید تاثیر گذار باشد.
وی افزود: برخی بازیکنان بومی در سال های گذشته نقش موثری داشتند و اکنون سودای جدایی از این تیم دارند امیدوارم با کمی تفکر به کمک تیم مردمی خیبر آمده و برای صعود تلاش کنند.
وی ادامه داد: زمین تمرین مناسب در مرکز شهر وجود ندارد به ناچار دانشکده کشاورزی خارج از شهر را انتخاب کردید اما با این شرایط تیم خوبی را می بندیم و برای رقابت های این فصل با تمام تلاش برای صعود می جنگیم.
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: ...

سرخط اخبار