مسئول روابط در محور شمالی در حشد شعبی از پایان صدور فتواهای گروهک تروریستی داعش که به کشته شدن شمار زیادی از مردم عراق شد، خبر داد.

به گزارش « شیعه نیوز »، مسئول روابط در محور شمالی در حشد شعبی از پایان صدور فتواهای گروهک تروریستی داعش که به کشته شدن شمار زیادی از مردم عراق شد، خبر داد.
 «علی الحسینی» مسئول روابط در محور شمالی در حشد شعبی روز(چهارشنبه 24 دی 1399) گفت: فتوا در گروهک تروریستی داعش یک محور مهم در ساختار سازمانی این گروهک به شمار می آید که هزاران عراقی با این فتواهای جنایتکارانه که روح افراط گرایی در آنها نهفته شده بود، کشته شدند.
الحسینی گفت: براساس داده های اطلاعاتی همه بخش های حشد شعبی، صدور فتواهای داعش پس از کشته شدن و دستگیری سرکرده های آن و فرارشان به خارج از این کشور به پایان رسید.
وی تاکید کرد: این گروهک از دو سال پیش هیچ سند رسمی را از مفتی های خود صادر نکرده است. این شواهد نشان می دهد که این بخش از ساختار سازمانی گروهک تروریستی داعش تمام شده است.
این مسئول حشد شعبی افزود: داعش یک طرح افراط گرایانه با نظارت اطلاعات بین المللی است که هدف آن تخریب، ویران کردن و اهانت به دین اسلام است.
الحسینی ادامه داد: مردم عراق در خط مقدم ملت های جهان بودند که برای رهایی از شر گروهک تروریستی داعش که تمام جهان را تهدید می کند، فداکاری کردند.
فتوای شرعی در داعش بخش مهمی از ساختار این سازمان به شمار می آید که بیشتر سرکرده های آن عرب و خارجی هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار